Foodsi: aplikacja stworzona przez polskich studentów ma jeden cel- walkę z marnowaniem jedzenia. Dzięki rewolucyjnemu pomysłowi możemy nie tylko zadbać o środowisko, ale również kupić pyszny posiłek aż do 70% taniej! Na czym polega Foodsi?

Jak podają badania magazynu Forbes z 2018 roku, Polska znajduje się w czołówce państw marnujących żywność. Statystyczny mieszkaniec naszego kraju wyrzuca do kosza aż 235 kilogramów żywności rocznie! Produkty, których pozbywamy się najczęściej to pieczywo, wędliny, owoce i warzywa. Foodsi: aplikacja, która może to zmienić została stworzona przez polskich studentów.

Foodsi: co to jest?

Mateusz Kowalczyk i Kuba Fryszczyn, twórcy Foodsi, oferują użytkownikom możliwość zakupienia jedzenia w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiłki zostały przecenione ze względu na ich upływających termin przydatności. Wiele z nich, które nie zostały kupione przez klientów restauracji, następnego dnia niestety nie nadają się już do sprzedaży.

Foodsi: jak działa?

Pierwszy krokiem tuż po ściągnięciu aplikacji jest założenie konta. Następnie wybieramy jedzenie z pobliskiej restauracji przy użyciu funkcji lokalizacji GPS i zamawiamy posiłek, na który aktualnie mamy ochotę. Aby odebrać swoje zamówienie, wystarczy stawić się w wyznaczonym miejscu i zabrać je do domu.

Foodsi: aplikacja do pobrania na telefon

Jak pobrać aplikację? Foodsi możemy pobrać zupełnie za darmo z Google Play lub w App Store. Aplikacja dedykowana jest studentom, pracownikom oraz wszystkim osobom, które lubią zjeść dobrze i w przystępnej cenie.

Czy wy też nie możecie się już doczekać, by ją wypróbować?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

foodsi: aplikacja
foodsi.pl

Foodsi to aplikacja, która oferuje użytkownikom możliwość zakupu pysznych posiłków w bardzo atrakcyjnych cenach.

foodsi: aplikacja
foodsi.pl

Jej twórcy chcą w ten sposób ograniczyć ilość marnowanych posiłków, które wciąż są zdatne do spożycia.

foodsi: aplikacja
foodsi.pl

Zakup jedzenia przebiega w trzech, bardzo prostych krokach. Wystarczy wybrać jedną z restauracji, zamówić wybrany posiłek, a następnie odebrać go we wskazanym lokalu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czym zastąpić chleb? 8 zdrowych alternatyw dla pieczywa
  2. Jak jeść ostrygi? 10 sprawdzonych porad
  3. Jak zrobić kawę mrożoną? Proste i pyszne przepisy
  4. Jak jeść melona? 10 sprawdzonych porad
  5. Jak jeść mango? 10 sprawdzonych porad

Źródło: foodsi.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.