Powrót do formy po wakacjach nigdy nie należy do najprostszych rzeczy dlatego, zanim opracujesz plan działania, gdzie oraz do kogo najlepiej pójść na siłownie bądź jakie ćwiczenia robić w swoim domowym zaciszu — to musisz być na to przy- gotowana… Ale modnie przygotowana!

Dopracowany i przemyślany sportowy look pozwoli skupić Ci się na osiągnięciu swojej wymarzonej sylwetki od A do Z. To prawda, że dresy damskie słyną z wygody i praktyczności, nie krępują ruchów i pasują do każdej z nas. W obecnym sezonie sprawdzą się na trening, na codzienne, niezobowiązujące wyjścia bądź na zwyczajne domowe lenistwo. 

MOUVE 

Całe szczęście czasy, w których strój był tylko strojem do ćwi- czeń już się skończyły, więc teraz możesz stawiać nie tylko na wygodę, ale i na odpowiedni wygląd, tego, w czym będziesz pra- cować nad swoją formą. MOUVE to jedna ze „sportowych” pe- rełek. Dlaczego? Dzięki swojej oryginalnej oliwkowo-morskiej barwie. To odważna propozycja od Just Unique, ponieważ góra kompletu jest w formie krótszego topu na ramiączka z wiąza- niem z przodu. Taka długość pozwala na pokazanie tali i nie tylko! 

PINK FLASH 

Odważne propozycje? Jeśli o nich mówimy, to koniecznie trze- ba też wspomnieć o modelu PINK FLASH. Jest to dwuczę- ściowy komplet wykonany z ortalionu w różowym kolorze z efektem holograficznym. Bez wątpienia połysk i kolor to mo- tywy przewodnie PINK FLASH. Bluza posiada kaptur, a spodenki są z wysokim elastycznym stanem ze ściągaczem oraz kieszeniami, co doda Ci kobiecości i podkreśli Twoją figu- rę. 

BONEY SET 

Nawet jeśli należysz do miłośniczek prostych form, a kolory to również nie jest Twoja bajka, to nie oznacza, że musisz koniecznie decydować się na czarne dresy.. Biel to najja- śniejsza z barw, która prezentuje się dobrze na każdej oso- bie. BONEY SET obszyty jest logowaną, delikatną tasiemką wzdłuż rękawów, nogawek i boku kurtki oraz spodni. Biały dwuczęściowy komplet jest o luźnym kroju, więc będzie Ci w nim wygodnie niezależnie od sytuacji. Noś go rano, w połu- dnie, jak i wieczorem po domu i nie tylko! 

Dresy znajdziemy praktycznie w każdym sklepie, a ich wy- bór z sezonu na sezon jest coraz większy i bogatszy, że na- pewno któraś z propozycji od Just Unique stanie się Twoją ulubioną! 

Te, jak i inne modele do kupienia online https://justunique.pl/ oraz w sklepach stacjonarnych w: 

Poznaniu (ul. Wojskowa 4 — na terenie City Parku) 

Szczecinie ( ul. Małkowskiego 4/U1) 

Zielonej Górze (ul. Kupiecka 55) 

Elblągu (ul. Rybacka 30A) 

Sopocie ( ul. Kościuszki 14 – Sopot Centrum) 

Gorzowie Wielkopolskim (Ul. Kombatantów 30) i w Stanach Zjednoczonych (628E Golf Rd, Arlington Heights) 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

forma
fot. materiały prasowe Just Unique

Powrót do formy po wakacjach nigdy nie należy do najprostszych rzeczy.

forma
fot. materiały prasowe Just Unique

Dopracowany i przemyślany sportowy look pozwoli skupić Ci się na osiągnięciu swojej wymarzonej sylwetki od A do Z.

 

forma
fot. materiały prasowe Just Unique

Dresy damskie słyną z wygody i praktyczności, nie krępują ruchów i pasują do każdej z nas.

Źródło: Just Unique 

Poprzedni artykułKelner zerknął na rachunek i zaczął płakać. Nigdy nie spodziewał się takiego traktowania
Następny artykułJuż od jutra dodatkowe obostrzenia. Ministerstwo apeluje do Polaków
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.