Fryzjer może uratować nam życie, o czym przekonała się ta kobieta. Gdyby nie ta jedna wizyta, jej los mógłby potoczyć się zupełnie inaczej. Jak się okazuje, nie można ignorować skóry na głowie — zazwyczaj o niej nie myślimy, bo jej nie widzimy. Warto jednak od czasu to czasu poprosić kogoś, by zerknął co dzieje się na naszej czaszce!

Eileen zdecydowanie nie była ignorantką, jeśli chodzi o kwestie zdrowotne. Kobieta przez długie lata była z tej dziedzinie korespondentką dla kanału telewizyjnego w Cleveland, w Stanach Zjednoczonych. Jednak nawet ona nie pomyślała o tym, co jej fryzjer dostrzegł natychmiast.

Fryzjer uratował jej życie

Kobieta od piętnastu lat chodzi do tego samego fryzjera, który zna świetnie jej włosy i wie, jak trzeba o nie zadbać. Co jednak idzie za tak dobrą znajomością jej włosów, doskonale zna też jej skórę głowy. Z tego powodu, kiedy któregoś razu Eileen pojawiła się ze sporą zmianą skórną, od razu zareagował.

fryzjer
fot. WKYC Channel , youtube.com

Całe szczęście, że jej stylistka dokładnie przyjrzała się skórze jej głowy.

Eileen bardzo dba o swoje włosy, dlatego ta zmiana od razu wydała się podejrzana. Jej fryzjer nalegał, żeby udała się do dermatologa, który mógłby spojrzeć na to okiem profesjonalisty. Duża czarna plama na samym czubku głowy jego klientki od razu budziła najgorsze podejrzenia.

Opinia profesjonalisty

Tak jak poradził jej fryzjer, Eileen poszła do lekarza. Całe szczęście, że podjęła tę decyzję, ponieważ lekarz dał jej natychmiastową diagnozę. Zmiana skórna na jej głowie to nie było niestety niewinne znamię. Okazało się, że kobieta cierpiała na czerniaka.

Na całe szczęście, nowotwór został wykryty na tyle szybko, że jego usunięcie wystarczyło, aby wyleczyć kobietę. Rak znajdował się tylko na powierzchni skóry i żadne dalsze leczenie nie było konieczne. Gdyby nie fryzjer, mogłoby być już za późno!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

fryzjer
fot. WKYC Channel , youtube.com

Przez lata była korespondentką w kwestii zdrowia.

fryzjer
fot. WKYC Channel , youtube.com

To nie niewinne znamię – kobieta niestety miała czerniaka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy
  2. Rachunek ze szpitala, który otrzymała po 16 latach. Przeczytała go i nie wierzyła własnym oczom
  3. Goździki mają ukryte właściwości. Mogą zrobić niezwykłą rzecz z twoimi ubraniami
  4. Przez przypadek odkryła, że mąż ją zdradza, zostawiła go. Teraz patrzy na jej wygląd i żałuje
  5. Sparaliżowana kobieta z ciężkimi dolegliwościami trafiła do szpitala. Lekarze zajrzeli między jej nogi i zamarli, znaleźli przyczynę choroby

źródła: popularne.pl

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego