Fryzjer czy kosmetyczka, być może już wkrótce, będą ponownie dostępni dla zniecierpliwionych klientów. 3 etap odmrażania gospodarki kraju, przewiduje otwarcie salonów fryzjerskich, kosmetycznych, a także restauracji. Jak podaje rmf24.pl, rzecznik rządu Piotr Müller przekazał, że ostateczne decyzje w związku z kolejnym etapem, zostaną podjęte już w przyszłym tygodniu. 

Już wkrótce, dowiemy się, jak będzie wyglądał kolejny krok w stronę ponownego uruchomienia gospodarki naszego kraju. Galerie handlowe już prężnie działają, w następnej kolejności spodziewamy się wznowienia działalności fryzjerów i kosmetyczek. Rzecznik rządu informuje: –Decyzje dot. ewentualnego dalszego znoszenia obostrzeń, wprowadzanych w związku z epidemią, zapadną w nadchodzącym tygodniu

Kiedy otwarcie salonów fryzjerskich i restauracji?

Otwarcie salonów fryzjerskich i restauracji być może nastąpi już wkrótce. Jednak nie podano jeszcze ostatecznej daty. Początek tygodnia zapowiada się bardzo intensywnie dla Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, który ma przeanalizować sytuację w kraju po zniesieniu części obostrzeń 4 maja. Te działania, mają pomóc w podjęciu ostatecznej dedycji dotyczącej 3 etapu odmrażania gospodarki.  

-Decyzje dot. ewentualnego dalszego znoszenia obostrzeń, wprowadzanych w związku z epidemią, zapadną w nadchodzącym tygodniu. Wówczas rząd będzie też informować o terminach przejścia do kolejnego etapu zdejmowania ograniczeń – przekazałm Piotr Müller, jak podaje rmf24.pl.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Już teraz Polacy mogą odwiedzić kolejny kraj. Jest kilka warunków
  2. Lidl wprowadza rewolucyjną zmianę dla klientów. Wchodzi w życie już 24 maja
  3. Znaki zodiaku kobiet, które są urodzonymi matkami. Nakarmią i zadbają o każdego, kogo spotkają

3 etap odmrażania gospodarki

Od 20 kwietnia rząd sukcesywnie stawia kolejne kroki w stronę stopniowego odmrażania gospodarki. Ostatnie luzowanie obostrzeń miało miejsce 4 maja, wtedy też ponownie uruchomiono galerie handlowe oraz placówki noclegowe i niektóre instytucje kultury.

Według prezentowanego schematu, po wdrożeniu 3 etapu, będziemy mogli swobodnie udać się do fryzjera bądź kosmetyczki. Planowano również kolejne zmiany dotyczące punktów gastronomicznych. Prawdopodobnie zostanie wznowiona organizacja wydarzeń sportowych, jednak wciąż bez udziału publiczności. 

Wszystkie wprowadzane zmiany są realizowane w oparciu o wszelkie zasady bezpieczeństwa. Mimo sukcesywnego łagodzenia niektórych restrykcji musimy pamiętać, że koronawirus jeszcze nie zniknął. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

fryzjer
fot. unsplash.com/engin akyurt

Fryzjer czy kosmetyczka, prawdopodobnie już niebawem, będą ponownie dostępni. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiatr uszkodził dźwig. Drabina zwisała kilkadziesiąt metrów nad ziemią
  2. Koniec z noszeniem maseczek w każdym miejscu. Niespodziewana decyzja rządu Czech
  3. Koniec słońca w maju? Prognozy pogody już od poniedziałku zapowiadają opady śniegu
  4. Ekspert złapał się za głowę po wypowiedziach gwiazd o koronawirusie. Edyta Górniak zrobiła szczególnie piorunujące wrażenie
  5. Zagrała jedną świetną rolę i rozpłynęła się w powietrzu. Co się stało z piękną Małgorzatą Snopkiewicz?
  6. Pierwszy przypadek COVID-19 w Sejmie. Czy wicemarszałek może być zakażony?

Źródło: rmf24.pl

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.