Fryzjer w mieście cieszy się większą renomą, niż ci, których salony są umieszczone na wsiach. Czy słusznie? Sytuacja, która wydarzyła się w jednym z takich salonów, jest idealnym przykładem tego, jak szybko oceniamy po okładce. Kobieta skorzystała z usług małego lokalnego zakładu – nie do wiary, jak wyglądała po zakończonej pracy stylisty.

Fryzjer w miastach często musi zapisywać swoje klientki na wizyty nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Ta kobieta nie mogła czekać – wielokrotna stylizacja nieodwracalnie uszkodziła włosy. Efekt końcowy zadziwił wszystkich.

Fryzjer spowodował, że kobieta oniemiała

Ta niezwykła historia powinna być dowodem na to, że nie powinniśmy kierować się stereotypami i nie oceniać książki po okładce. Młoda kobieta pilnie potrzebowała wizyty u specjalisty, który sprawi, że jej wygląd nabierze świeżości i poprawi kondycję włosów. Nie spodziewała się takich rezultatów.

Fryzjer ocenił dotychczasową fryzurę klientki. Niestety włosy wymagały natychmiastowego działania. Kilka niespójnych kolorów, zniszczenie spowodowane rozjaśnianiem, niewłaściwa pielęgnacja. Okazało się, że kobieta będzie musiała drastycznie zmienić swój wygląd.

  1. Dziecko stoi przy samym brzegu głębokiej wody. Nagle z wody wyłania się coś przedziwnego, finał jest piorunujący
  2. Truskawki tanieją, ale nie mamy powodów do radości. Słowa eksperta mogą zasmucić
  3. 2025 może być przełomową datą w historii ludzkości. Największe koncerny inwestują w produkt, który całkowicie odmieni nasze życie

Kobieta nie spodziewała się takiego efektu

Długi termin oczekiwania na wizytę w miejskim salonie urody sprawił, że kobieta postanowiła skorzystać z usług fryzjera, którego zakład znajdował się na jednej z rosyjskich wsi. Brązowa, zawijająca się grzywka, blond pukle i rude pasma sprawiały, że klientka wyglądała na zmęczoną i wiekową osobę. 

Niedawno pisaliśmy o sytuacji, w której Klientka chciała uciec z fotela fryzjerskiego, a ostatecznie metamorfoza okazała się spektakularna. Podobnie było w tym przypadku. Doświadczenie w rękach mistrza nożyczek sprawiło, że kobieta w kilka godzin odmłodniała. Jej buzia nabrała świeżości, a niesforne włosy zostały znacząco przycięte i pięknie wystylizowane. Sami oceńcie efekty, tej genialnej pracy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Fryzjer
foto screen ©instagramm.com/sofiavinogradova1275

Kobieta była niezadowolona z wyglądu i kondycji swoich włosów.

Fryzjer
foto screen ©instagramm.com/sofiavinogradova1275

Fryzjer postanowił zmienić całkowicie wygląd kobiety.

Fryzjer
foto screen ©instagramm.com/sofiavinogradova1275

Doświadczenie fryzjera sprawiło, że klientka wygląda młodziej, a jej włosy są zdrowe.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Korzystasz z 500 plus? Dostaniesz jeszcze więcej, za pośrednictwem SMS-a możesz otrzymać specjalny dodatek na wakacje
  2. Potężne problemy z paszportami. Kłopoty mogą być ogromne, niepokojące wiadomości docierają z Wielkiej Brytanii
  3. Barbara Kurdej-Szatan niechcący zdradziła płeć dziecka? Fani od razu wyłapali wiadomość, płyną gratulacje
  4. Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi z bezpańskim psem
  5. Uczestnik „Ślubu od pierwszego wejrzenia” został ojcem. W sieci pojawiły się niezbite dowody, fani są zachwyceni
  6. Córka Jackowskiego już dłużej nie będzie milczała. Wszystko się wydało, porażające wyznanie

Źródło: instagram.com

 

Poprzedni artykułMałgorzata Rozenek oskarżona o oszustwo. Chodzi o jej synka, fanka zauważyła jeden szczegół
Następny artykułDziś wszyscy Polacy dostaną identycznego SMS-a. Znamy jego treść, sprawa jest poważna
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.