Fryzjerka dokonała czegoś zupełnie niewiarygodnego. Metamorfoza, w której udział wzięła 44-latka, sprawiła, że ta w jednej chwili zamieniła się w zupełnie inną kobietę. Dzieci, które od dawna chciały, by ich mama wyglądała bardziej kobieco i mniej wulgarnie, osiągnęły swój cel. Stylistka zmieniła ją nie do poznania.

Pewna 44-letnia matka niemalże całe życie pracowała na swój wygląd. Doczepione rozjaśniane włosy, ogromne usta i pokaźny wachlarz rzęs to tylko niektóre elementy, które z czasem stały się jej znakami rozpoznawczymi. Problemy zaczęły się, kiedy jej ukochane pociechy poszły do szkoły. Niecodzienny wygląd doprowadził do tego, że dzieci wstydziły się jej. Właśnie wtedy zrozumiała, że to idealny moment na diametralne zmiany.

Fryzjerka dokonała czegoś niemożliwego

44-latka prywatnie jest mamą dwójki nastolatek. O ile w początkowym etapie rozwoju pociechy zupełnie nie dostrzegały inności i oryginalności w wyglądzie swojej matki, tak z wiekiem zaczęło im to mocno przeszkadzać. Jej wizyty w szkole ograniczyli do absolutnego minimum, a spacery czy wspólne wyjścia były zupełnie wykluczone. Mimo że dzieciaki miały pełną świadomość, jak długo ich rodzicielka pracowała na taki look, dla nich był po prostu niedopuszczalny.

W momencie, gdy stała się powodem drwin i nieprzychylnych komentarzy zdała sobie sprawę, że to dobry moment, aby zmienić coś w swoim wyglądzie. Może faktycznie nabrzmiałe usta, sztuczne rzęsy i doczepiane włosy nie przystoją kobiecie w jej wieku. Fryzjerka, do której się udała, słynie z wyjątkowych metamorfoz. Wiedziała, że jest w dobrych rękach.

  1. Od kilku godzin Polaków obowiązują nowe wytyczne. Jeśli się nie dostosujesz, możesz ponieść konsekwencje
  2. Wielka radość w domu Rozenek. Zdjęcie syna pojawiło się w sieci, wszystkiego najlepszego
  3. Zniszczony grób uwielbianego polskiego aktora. Aż przykro patrzeć, mamy łzy w oczach

Jej przemiana jest niesamowita

Od momentu, gdy nagranie dokumentujące przemianę matki trafiło do sieci, stało się wirusowe. Zawrotna liczba ponad 2 milionów odsłon jest najlepszym dowodem świadczącym o słuszności tych słów. Fryzjerka metamorfozę rozpoczęła od pozbycia się doczepianych włosów i głębokiego demakijażu. Jaki był efekt? Komentarze internautów nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

– Kobieta z klasą! Niesamowite, jaką przemianę przeszła! – napisała rozentuzjazmowana internautka.

-Fryzjerka na medal! Przemiana tej kobiety jest niewiarygodna! Wygląda nieziemsko- dodała kolejna.

-Matka wygląda powalająco! Przepiękna kobieta!- spuentowała ostatnia.

A wy co sądzicie o przemianie, która przeszła kobieta?

ZOBACZ TUTAJ ZDJĘCIE I NAGRANIE Z UDZIAŁEM MATKI:

Frzyjerka
screen z nagrania YouTube

Fryzjerka dokonała czegoś niemożliwego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVN przywróci kultowy serial, który oglądały miliony. Emisja już niedługo, będzie hit
  2. Kolejne odmrożenia w Polsce już na długi weekend. Jest decyzja, wspaniała wiadomość
  3. Matura 2020: nie wszyscy uczniowie zostaną wpuszczeni na egzamin? Ogromny stres przed ważnym dniem
  4. Miliony Polaków codziennie spożywają truciznę. Może poważnie zagrażać życiu
  5. Jedliście jeszcze starą wersję delicji? Naprawdę były lepsze niż dzisiejsze
  6. Skandaliczne nagranie z Biedronki wyciekło. Bijatyka klientki z obsługą wstrząsnęła opinią publiczną

Źródło: popularne.pl

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.