Fryzjerka uczyniła prawdziwe cuda na głowie swojej klientki. Kobieta przyszła do salonu jako szara myszka. Była niepewna siebie i zapragnęła zmiany wyglądu, która sprawi, że poczuje się lepiej. To, czego dokonano w salonie, wprawia w osłupienie. Na głowie klientki wyczarowano coś całkowicie magicznego!

Klientka postanowiła wreszcie coś zmienić w swoim wyglądzie. Czuła się nijaka, wiedziała, że włosy, jakie nosi, nie dodają jej urody, a wręcz ją odbierają. Fryzjerka zdecydowała się na stworzenie fryzury, dzięki której klientka poczuje się wyjątkowo. I tak na głowie kobiety powstała istna tęcza!

Fryzjerka wyczarowała tęczę na włosach

Przede wszystkim stylistka zajęła się ujednoliceniem koloru klientki do ciemnego brązu. Potem podjęła się żmudnej, ale zachwycającej w efektach koloryzacji nazywanej hidden rainbow, co z angielskiego znaczy ukryta tęcza.

W istocie na tym polega ten zabieg fryzjerski. Włosy pozornie jednolitego koloru, mają ukrytą pod spodem prawdziwą tęczę, którą osiąga się farbowaniem poszczególnych pasm na różne kolory!

  1. Mało kto wiedział o tragedii w życiu Agnieszki Dygant. Do dziś jedna rzecz przypomina jej trudne czasy
  2. Piorunująco szybka metoda na placki ziemniaczane, bez uciążliwego tarcia tarką. Istnieje bajecznie prosty, lepszy sposób
  3. Martyna Wojciechowska udzielała wywiadu, jednak całą uwagę skradła jej córka. Nie do wiary, co wyczynia 12-latka

Hidden rainbow – włosy jak marzenie

Hidden rainbow to zupełnie nowy styl farbowania włosów. Polega na tym, że dopiero po przeczesaniu lub związaniu pukli w kucyka, widać prawdziwy efekt, czyli tęczę. Na włosach z wierzchu ten zabieg nie jest widoczny. Pozwala to na zabawę – jeśli potrzebujemy, by koloryzacji nie było widać rozpuszczamy włosy, jeśli chcemy się wyróżnić, spinamy je.

Klientka była zachwycona efektem! Dzięki niezwykłemu rozwiązaniu zyskała mnóstwo wyjątkowości w swoim wizerunku. Każdy dobry fryzjer z pasją potrafi uczynić ze swoją klientką cuda. Ostatnio pisaliśmy o niezwykłej metamorfozie, aż trudno uwierzyć ile urody odbierała kobiecie źle dopasowana fryzura.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

fryzjerka
fot.facebook.com/The Total Image Hair Salon

Niezwykła odmiana polegała na nałożeniu farby pasemkami.

fryzjerka
fot.facebook.com/The Total Image Hair Salon

Klientka była zachwycona!

 Klientka dzięki niezwykłej przemianie poczuła się wyjątkowo.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Poszli do kościoła, teraz kwarantannie poddanych zostało aż 350 osób. U katolickiego księdza wykryto koronawirusa, niepokojące doniesienia zza zachodniej granicy
  2. Kraj, którego Polacy prawie w ogóle nie znają. Skrywa cudowne miejsca
  3. Niepokojące zdjęcie Radosława Majdana. Gwiazdor został pobity?
  4. U gwiazdy „Pierwszej miłości” zdiagnozowano tętniaka mózgu. Aktorkę spotkała prawdziwa tragedia, ale też cud
  5. Kolosalne zmiany w Biedronce. Lada dzień sklep zaskoczy klientów, zdziwienie gwarantowane
  6. W jednej chwili zginęła cała pięcioosobowa rodzina. Wielka tragedia, nie mieli żadnych szans

źródło: swiatseriali.interia.pl

 

Poprzedni artykułGłuche niemowlę po raz pierwszy słyszy głos swojej mamy. Reakcja jest nie do przewidzenia
Następny artykułMacie jeszcze swoje szkolne mundurki? Nie wszyscy chcieli je nosić
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.