Fryzjerka wykazała się niezwykłą spostrzegawczością. To, co odkryła na głowie swojej klientki, wzbudziło w niej spore zaniepokojenie. Kobieta nie spodziewała się, że zwykła wizyta u fryzjera będzie miała taki finał.

Zazwyczaj wizyta u fryzjera kończy się na podcięciu końcówek czy nieco większej zmianie wyglądu. Tym razem stała klientka jednego z salonów, poza metamorfozą otrzymała niebywałą diagnozę. Jej ulubiona fryzjerka zauważyła na głowie dziwne znamię, o którym kobieta nie miała wcześniej pojęcia. Kiedy dowiedziała się, czego objawem jest niepokojące przebarwienie, ugięły się pod nią nogi. Miała szczęście, że trafiła na tak dobrą profesjonalistkę.

Po czym poznać dobrego fryzjera?

Dobrego fryzjera można poznać nie tylko po tym, jak finalnie wyglądają nasze włosy, ale również po tym jak traktuje klienta. Amerykanka, Eileen Corey, od 15 lat zawsze wybierała ten sam salon. Jej fryzjerka miała niesamowite podejście do klientów i bardzo dobrze znała już kobietę. Kiedy przyszła na kolejną wizytę, stylistka od razu zauważyła zastanawiającą zmianę.

Fryzjerka odkryła niepokojące znamię

Kiedy stała klientka Kari Phillips ponownie usiadła na jej fotelu, fryzjerka zauważyła dziwny wykwit na jej skórze głowy. Stylistka zdała sobie sprawę, że Eileen nigdy wcześniej nie miała tego znamienia. Zaniepokojona szybko poinformowała kobietę o swoim odkryciu i doradziła jej, by wybrała się do dermatologa. Eilen czym prędzej udała się do specjalisty.

Jaką diagnozę postawił lekarz? Lekarz zdiagnozował u kobiety czerniaka! Na szczęście spostrzegawcza fryzjerka odkryła zmianę w jej wczesnym stadium. Czerniak znajdował się jedynie na powierzchni skóry i został wcześnie usunięty.

Kobieta jest niezwykle wdzięczna swojej stylistce. Gdyby nie ona, nie wiadomo kiedy dowiedziałaby się o skórnej zmianie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

fryzjerka
Fot. Brendan Church, unsplash

Fryzjerka podczas wizyty klientki odkryła na jej głowie niepokojące znamię.

fryzjerka
Fot. Online Marketing, unsplash

Kiedy kobieta udała się do lekarza, specjalista zdiagnozował u niej czerniaka. Na szczęście wykryto go w niezwykle wczesnym stadium.

fryzjerka
Fot. Aw Creative, unsplash

Klientka jest niezwykle wdzięczna swojej stylistce. Gdyby nie ona wszystko mogłoby skończyć się gorzej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mały Kacper choruje na SMA. Jego rodzice od samego początku zbiórki zmagają się z nieludzkim hejtem
  2. Nasze babcie bez wahania nakładały jeden składnik na włosy. Kiedy poznasz jego właściwości, też zaczniesz
  3. Michał Szpak będzie niezadowolony? Najmłodsza siostra pokazała łóżkowe igraszki z chłopakiem
  4. Paznokcie u stóp, które budzą dreszcze. 10 zdjęć kobiet, które przesadziły z pedicurem
  5. Mężczyźni spod 3 znaków zodiaku to wspaniali mężowie. Bajeczne życie to z nimi pewnik

źródło: popularne.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.