Fryzjerka dokonała czegoś niemożliwego. Dziewczyna narzekała, że wygląda, jak szara myszka i potrzebuje zmiany. Wraz ze stylistką, fryzjerka pokonała czegoś wspaniałego, zamieniła dziewczynę w prawdziwą petardę! Widać, że 19-latka świetnie czuje się w nowym wydaniu. 

Nie ulega wątpliwości, że młodość to ten okres w życiu każdego człowieka, kiedy za wszelką cenę poszukuje swoje stylu. To właśnie dlatego eksperymenty dotyczące wyglądu są na porządku dziennym. Pewna 19-latka w tłumie swoich przyjaciółek czuła się jak zwyczajna, szara myszka. Metamorfoza, którą przeszła pod okiem doświadczonej stylistki jest niesamowita.

Fryzjerka dokonała niemożliwego 

19-letnia dziewczyna od dłuższego czasu czuła się niczym przysłowiowa szara myszka. Kolejne próby znalezienia własnej stylu, dzięki którym byłaby w stanie wyrazić jej osobowość, kończyły się zupełnym niepowodzeniem. Bezradność i usilna chęć zmiany sprawiły, że zgłosiła się do popularnego cyklu Ambush Makeover australijskiej telewizji śniadaniowej.

Przed metamorfozą nosiła głównie sportowe ubrania, a jej gęste i długie włosy były mocno zaniedbane. Oprócz tego całkowicie rezygnowała też z makijażu. W pewnym momencie postanowiła, że czas na zmiany. Zapragnęła przemienić się w piękną i powalającą kobietę, która wyglądem olśni wszystkich dookoła.

Zachwycająca metamorfoza

Przemiana, którą dokonała fryzjerka, jest niewiarygodna. Dziewczyna oprócz nowego, oszałamiającego wyglądu zyskała też pewność siebie. Internautom trudno było uwierzyć, że to ta sama osoba.

-Wcześniej wyglądała słodko i niewinnie. Teraz to prawdziwa kobieta- napisała jedna z kobiet.

-Powala na kolana, dosłownie. Fryzjerka może być z siebie dumna!- dodała kolejna.

Niewiarygodne. Takie przemiany zdecydowanie cieszą oko– napisał Internauta.

-Nowa fryzura całkowicie zmieniła jej twarz. To magia?- zapytała ostatnia z Internautek.

ZOBACZ METAMORFOZĘ DZIEWCZYNY:

Fryzjerka
screen z nagrania Youtube

Fryzjerka dokonała niemożliwego. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Minister wypowiedział się o ponownym zamknięciu lasów. Wszystko może zmienić się w ciągu pięciu dni
  2. Pojazd ONZ zaatakowany, jedna osoba nie żyje. Wiózł wymazy pacjentów badanych na koronawirusa
  3. Beata Tyszkiewicz nie lubi świętować Sylwestra. Dama wyjawiła ważny powód
  4. Tata samotnie wychowuje 7 dzieci. Tuż przed świętami zaczepił go nieznajomy i wywołał morze łez
  5. Horoskop miłosny na styczeń. Kogo czekają romantyczne uniesienia, a kogo same rozczarowania?
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje
Poprzedni artykułPies potrafi wyczuć złych ludzi? Zagadka rozwiązana, to niezwykłe
Następny artykułSuczka golden retrievera była w ciąży, gdy została porzucona. Jej wybawcy nie mogli uwierzyć w wygląd szczeniąt
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.