Lelum.pl > Nowości > Męskim okiem: Mężczyźni wybrali najpiękniejszą damską fryzurę. Ogromne zaskoczenie
Oktawian Góral
Oktawian Góral 13.11.2020 14:08

Męskim okiem: Mężczyźni wybrali najpiękniejszą damską fryzurę. Ogromne zaskoczenie

Fryzury dla okrągłej twarzy
instagram.com/ellefanning/aliciasilverstone

Wyniki badań, jakie przeprowadzonych przez dziennikarkę zaskoczą wiele kobiet. Jakie fryzury są według facetów najbardziej pociągające? Sprawdzamy najpopularniejsze męskie typy.

Jakie fryzury najbardziej podoba się mężczyznom? W końcu udało się uzyskać odpowiedź na to pytanie! Maria Del Russo, modowa dziennikarka portalu instyle.com przeprowadziła niezwykły eksperyment społeczny. Wyniki zaskakują

Badania na Tinderze

Dziennikarka celem przeprowadzenia eksperymentu założyła konto w aplikacji randkowej Tinder. Wnioski, jakie wyciągnęła, są naprawdę zaskakujące. Okazuje się, że fryzura może wpływać na jakość życia towarzyskiego i ilość mężczyzn, którzy chętniej „przesuną w prawo”.

Dziennikarski eksperyment trwał 5 tygodni. W każdym z nich kobieta zmieniała swoje zdjęcie profilowe. Na każdym z nich miała inne uczesanie. Dzięki badaniu udało się ustalić jaki sposób czesania najbardziej pociąga mężczyzn.

Łącznie, przez 5 tygodni trwania badania, kobieta zebrała 116 dopasowań. Jak rozkładają się wybory na poszczególne fryzury? Sprawdzamy. Na sam początek pod męski osąd poszło upięcie z tyłu. Okazało się katastrofą. Łączna liczba „machów” wyniosła jedynie 12… Jak wskazują ekspertki z Papilota, nisko zawieszony kok z tyłu głowy przywodzi na myśl poprzednie stulecie, a nie fryzurę dla nowoczesnej kobiety.

Prostota jest w modzie

Drugą „testowaną” fryzurą był kucyk. Okazuje się, że prostota to coś, co przyciąga męskie spojrzenia. Kucyk zdobył 25 dopasowań. Nie jest to najwyższy wynik, ale pozwala mieć ogólny ogląd na męski punkt widzenia.

Trzeci tydzień poszukiwania najlepszej, według faceta, fryzury upłynął pod znakiem wysokiego koka. Spięte na czubku głowy włosy, zdaniem dziennikarki, dodają lat i nieco powagi. Wizja nudnej randki przyciągnęła 18 mężczyzn.

Czwarty tydzień eksperymentu był najbardziej owocnym. Aż 32 dopasowania zdobyła jedna z najłatwiejszych fryzur – wyprostowane włosy. Lśniące i proste włosy podbiły męskie serca. To co, czas zakupić nową prostownicę?

Numer dwa zaskakuje

Nim jednak zaczniesz przeglądać oferty sklepów RTV AGD i zastanawiać się nad modelem sprzętu do stylizacji fryzury, spójrzmy na drugi wyniki eksperymentu. Okazuje się, że aż 29 „głosów” zdobyły lekko pofalowane włosy. Gęste i zdrowe fale mają od dawna swoich wielkich fanów. Jak widać jest ich niemal tak samo wielu jak włosów prostych.

Wyniki dziennikarskiego eksperymentu dają wiele do myślenia. Facetom nie podobają się koki, bez względu na to, czy będą one podwiązane wysoko, czy nisko. Koki kojarzą się z babciami. Nowoczesna kobieta powinna wystrzegać się tej fryzury… jeżeli chce się podobać mężczyznom.

Z drugiej strony, pamiętajmy, że to Ty masz czuć się komfortowo i dobrze ze swoimi włosami. Fryzura jest oprawą Twojej twarzy, ale także sposobem na wyrażanie siebie. Czasem nie warto dla przypodobania się mężczyznom rezygnować z ulubionych sposobów czesania się.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

fryzury

Proste włosy są fryzurą, która najbardziej kręci facetów.

fryzury

Fanów fal jest niemal tyle samo, co włosów prostych.

fryzury

Koki i wysokie upięcia kojarzą się mężczyznom z babciami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przełomowy dokument UE. Realne wsparcie otrzymają tysiące Polaków
  2. Przemek Kossakowski rozłożony na łopatki. Nie miał szans w starciu, jest nagranie
  3. Którą bramę wybierzesz? Test ujawni, co czeka cię w miłości. Wszystko stanie się już niebawem
  4. Black Friday Zara. 5 perełek, które już teraz powinnaś dodać do swojego koszyka
  5. Aktor ”Barw szczęścia” pobity, trafił do szpitala. ”Grupa otoczyła mnie i zaczęła bić pałkami”
  6. Internauci w mocnych słowach o Andrzeju i Gienku z „Rolnicy. Podlasie”. Nikt się nie spodziewał
  7. Najgorsze, kardynalne błędy podczas pieczenia psujące smak ciast. Popełnia je mnóstwo osób, a wypieki się nie udają

Źródło: wydarzenia.interia.pl

Tagi: fale fryzury kok