Fryzura z grzywką 2019 to bardzo modna propozycja na małą metamorfozę. Grzywka potrafi zupełnie odmienić wygląd całej fryzury i nadać jej charakteru. Zastanawiasz się, jaka grzywka pasuje do ciebie? Dowiesz się tego z naszego artykułu!

Dlaczego to fryzura z grzywką 2019 jest warta uwagi w przypadku, gdy chcemy coś zmienić w swoim wyglądzie? Zrobienie grzywki nie wymaga od nas radykalnego ścinania włosów, ich farbowania i innych radykalnych kroków, których mogłybyśmy się obawiać. Jaka grzywka jest najmodniejsza i do ciebie pasuje? Spieszymy z wyjaśnieniem!

Jaka fryzura z grzywką 2019 będzie modna? Fryzura z grzywką prostą i półokrągłą

Wbrew pozorom grzywka wraca do łask w swojej bardzo klasycznej odsłonie. Najmodniejsza będzie dziewczęca grzywka do brwi, prosta lub półokrągła z lekko pocieniowanymi końcami, delikatnie ”rozczapierzona”. Ta prosta propozycja nie wymaga długiej stylizacji —  grzywkę wystarczy delikatnie unieść, podkręcić lub zwyczajnie pozostawić do wyschnięcia po myciu, a potem poukładać palcami.

Czy będzie pasowała mi grzywka w takim wydaniu? Taka grzywka będzie pasowała wielu osobom o różnych kształtach twarzy. Świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku długich włosów, jak i tych krótszych — do ramion, a nawet do króciutkich fryzur typu bob. 

Fryzura z grzywką 2019: baby bangs. Komu pasuje?

Innym bardzo modnym i zdecydowanie mniej klasycznym pomysłem na grzywkę jest ”baby bangs”, czyli króciutka, prosta lub półokrągła grzywka niezasłaniająca brwi i dużej części czoła. Z takiej fryzury znana jest m.in. aktorka Emma Watson. Grzywka baby bangs najlepiej sprawdzi się osobom o owalnym kształcie twarzy. Niewątpliwym plusem tej fryzury jest to, że właściwie nie trzeba jej układać. 

Fryzura z grzywką na boki: czy jest modna? Komu pasuje?

Jak najbardziej! Dłuższa, rozchodząca się na boki grzywka i równy przedziałek na środku głowy to modna, ale klasyczna propozycja, która nie wymaga długiej stylizacji. Taka grzywka będzie pasowała do owalnej twarzy. Należy pamiętać, że nie ukryje zbyt wysokiego czoła. 

Fryzura z grzywką na bok 2019

Fryzura z grzywką 2019 będzie modna także w wersji na bok. Najbardziej na czasie będzie grzywka, która zakryje większą część czoła — w przeciwieństwie do grzywki na bok, która ”zaczyna się” np. od środka czoła. 

Fryzura z grzywką na bok wyszczupli okrągłą twarz. Będzie także dobrze pasować osobom o kwadratowej twarzy. 

Zobacz zdjęcia: 

fryzura z grzywką 2019
Instagram.com @kadindediginkisasacliolur

Baby bangs to jedna z najmodniejszych propozycji na modną grzywkę 2019.

fryzura z grzywką 2019
Instagram.com @lena_victoria97

Bardzo modna jest też prosta lub półokrągła, dziewczęca grzywka o długości mniej więcej do brwi. 

fryzura z grzywką 2019
Instagram.com @desi_makeovers

Grzywka na bok także będzie na czasie.

fryzura z grzywką 2019
Instagram.com @alias_8

Grzywka baby bangs jest bardzo prosta do ułożenia.

fryzura z grzywką 2019
Instagram.com @__stealing_beauty__

Fryzura z grzywką 2019 w kolejnej klasycznej odsłonie – z grzywką na bok.

Zobacz też: 

  1. Włosy Joanny Brodzik od zawsze były marzeniem Polek. Jak je układać 
  2. Jak szybko zapuścić włosy? Domowe sposoby na porost włosów 
  3. Soda oczyszczona na włosy. Jak ją stosować i w czym pomaga?
Poprzedni artykułKrowy zamykane żywcem w „grobach”. Lądują na talerzu, a my je smacznie jemy
Następny artykułCo studiował Baron? Wykształcenie muzyka jest imponujące