Fryzury do sukienki hiszpanki mogą stanowić zmysłowe i stylowe przedłużenie stylizacji. Ten ciekawy model sukienki, bardzo kobiecej i seksownej przywędrował do nas dość dawno z gorącej Hiszpanii i w ostatnim czasie przezywa swój renesans. Jakie fryzury do sukienki hiszpanki są najlepsze?

Fryzury do sukienki hiszpanki to temat-rzeka. Tak naprawdę jest kilka sprawdzonych i często kopiowanych fryzur, które wydają się idealnie pasować do tego typu sukienki z odkrytymi ramionami. Przygotowałyśmy dla was krótki (ale treściwy) przewodnik po fryzurach do sukienki hiszpanki.

Jakie fryzury do sukienki hiszpanki? Mamy kilka propozycji

Ponieważ sukienka hiszpanka wzięła się z półwyspu iberyjskiego, możemy bezpośrednio zainspirować się Hiszpankami i tym, jak czeszą swoje włosy do sukienki z odkrytymi ramionami. 

Wiele hiszpańskich stylistek i fryzjerek twierdzi, że najlepsze fryzury do sukienki hiszpanki to…loki! Rozpuszczone włosy z delikatnymi lokami i sukienka z odkrytymi ramionami, a do tego piękna, czekoladowa skóra – to według Hiszpanek przepis na seksowny i stylowy wygląd. Zgadzamy się, rozpuszczone, lekko podkręcone włosy idealnie korespondują z krojem sukienki. Odsłonięte ramiona wyglądają bardziej apetycznie, kiedy okrasimy jedną ich stronę opadającymi, falującymi kosmykami włosów. Unikajmy chaotycznie opadających włosów – pamiętajmy, że najkorzystniej wyglądają kosmyki zasłaniające ramiona z jednej strony. 

Oczywiście, jeśli nie lubimy rozpuszczonych włosów, równie dobrze możemy je upiąć w kok lub kucyk. Jeśli wybieramy kok, najlepiej wyglądają te uniesione wysoko – tak samo kucyki, jeśli decydujemy się związać włosy, pamiętajmy, że najlepsze fryzury do sukienki hiszpanki to takie, które są nieco frywolne i sensualne. Kucyk zawiązany wysoko i zakończony lekkimi lokami lub falami wygląda zdecydowanie lepiej niż kucyk zawiązany nisko.

Fryzura do sukienki hiszpanki z krótkimi włosami

Jakie fryzury do sukienki hiszpanki pasują najlepiej, kiedy kobieta ma krótsze włosy i nie może pozwolić sobie na kok? Krótkie włosy możemy założyć z jednej strony za ucho i wpiąć w nie duży kwiat, najlepiej w kolorze sukienki. Pięknie wyglądają gładkie fryzury w połączeniu z dużymi kolczykami.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Fryzury do sukienki hiszpanki
Fot.instagram.com @getflybyb

Sukienka hiszpanka wzięła swoją nazwę od specyficznego kroju strojów, jakie nosiły kobiety w Hiszpanii.

 

fryzury do sukienki hiszpanki
Fot.instagram.com @prettyclevershop

 

Sukienka hiszpanka charakteryzuje się tym, że odsłonięte ramiona, jak gdyby kreacja była ucięta horyzontalnie na wysokości dekoltu.

 

fryzury do sukienki hiszpanki
Fot.instagram.com @hrabianka_com

Do sukienki hiszpanki najlepiej pasują rozpuszczone włosy, które opadają na jedno ramię, a także koki i wszelkiego rodzaju fryzury, w których włosy są upięte.

fryzury do sukienki hiszpanki
Fot.instagram.com @paullineczkaaa

W Hiszpanii fryzjerki najczęściej polecają swoim klientkom podkręcić włosy do sukienki z odsłoniętymi ramionami. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jaki rozświetlacz do twarzy wybrać? 5 produktów na każdą kieszeń
  2. Jak uratować zniszczone paznokcie po hybrydzie? 10 cennych porad
  3. Jak rozjaśnić włosy? Zdradzamy 4 najlepsze metody na piękny blond
  4. Odkrywamy tajniki konturowania twarzy. Poznaj sprawdzone sposoby!
  5. Jak zrobić koka? Proste i szybkie sposoby na efektowne koki
Poprzedni artykułDziewczyna położyła nogi na desce rozdzielczej samochodu. Zasnęła i stała się tragedia
Następny artykułPłeć dziecka Sylwii Przybysz. Para YouTuberów zdradziła tajemnicę
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.