Fryzury do sukienki z frędzlami kuszą różnorodnością i zmysłowością. Jakie są najpopularniejsze? Które pasują na eleganckie imprezy? Spróbujemy odpowiedzieć na te pytania. Nurtują one wiele kobiet.

Fryzury do sukienki z frędzlami mogą być zaskakujące proste do wykonania. Bezkonkurencyjne mogą okazać się fale, które jednak dobrze jest przełamać umiejętnie dobranymi ozdobami. Na co warto postawić, czy opaska wciąż jest na topie? Podpowiadamy.

Jakie fryzury do sukienki z frędzlami?

Włosy średniej długości dobrze jest postrzępić. Fale to również dobry pomysł, który nada naszej stylizacji szyku i klasy. Dobrze jest również pokombinować z ozdobami. W przypadku sukienki z frędzlami sprawdzą się te o gwieździstych motywach i roślinnych. Jeżeli sukienka z frędzlami utrzymana jest w stylu boho, takim, jaki króluje np. na festiwalu muzycznym Coachella, wówczas postawmy na rozwiane, lekko pofalowane włosy i opaski.

Jeśli szykujemy się na imprezę nieco bardziej elegancką w stylu Wielkiego Gatsby’ego, tutaj sprawdzą się loki, postrzępione włosy i…również opaski! Tylko te bardziej eleganckie. To jednak niejedyne warianty, dotyczące tego, co możemy zrobić z naszymi włosami, gdy przymierzamy się do założenia sukienki z frędzlami. Możemy postawić również na szalenie modne warkoczyki! Te na czubku głowy to prawdziwy hit!

Jakie buty do sukienki z frędzlami?

Postawmy na czółenka! Nadadzą one nam dodatkowej lekkości. Ich kolor może być dopasowany do sukienki, możemy jednak pozwolić na odrobinę szaleństwa i poeksperymentować w tym zakresie. Nie zapominajmy, że buty, na które się zdecydujemy, muszą być przede wszystkim wygodne. W końcu planujemy przetańczyć w nich imprezę sylwestrową! Bolące stopy i dobra zabawa? To chyba nie za bardzo idzie ze sobą w parze. Do sukienek z frędzlami bardzo pasują sandały!

Fryzury do sukienki z frędzlami – ZOBACZ ZDJĘCIA:

Fryzury do sukienki z frędzlami
Fot. instagram.com @number4haircare

Karnawałowe szaleństwo to idealna okazja do eksperymentów z kolorem naszych włosów. Sukienka z frędzlami i wyrazista barwa na włosach? My to kupujemy!

Fryzury do sukienki z frędzlami
Fot. instagram.com @number4haircare

Rozpuszczone włosy dodają sukience z frędzlami jeszcze większej swobody. Wplecione w nie ozdoby sprawią, że z pewnością wyróżnimy się z tłumu. Warto spróbować!

Fryzury do sukienki z frędzlami
Fot. instagram.com @number4haircare

Włosy średniej długości możemy nieco postrzępić. To nada naszej stylizacji większej drapieżności.

Fryzury do sukienki z frędzlami
Fot. instagram.com @number4haircare

Warkocz i sukienka z frędzlami? Tak, pod jednym warunkiem. Postawmy na nieco lżejszą jego formę niż ta ze zdjęcia!

Fryzury do sukienki z frędzlami
Fot. instagram.com @number4haircare

Elegancki kucyk, nisko zawiązany podkreśli subtelność tego typu kreacji. Do tego wymyślna ozdoba, parkiet jest nasz!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jaka fryzura do sukienki z odkrytymi plecami? Odsłoń plecy
  2. Jak się ubrać do samolotu zimą? Musi być ci wygodnie
  3. Jak się ubrać do ginekologa zimą? Powinnaś to wiedzieć

źródła: wikipedia.org

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.