Fryzury ślubne to temat, który wielu przyszłym pannom młodym spędza sen z powiek. I w zasadzie nie ma w tym nic dziwnego! Każda z nas chciałby w tym dniu wyglądać zniewalająco. Jednak bohaterka naszego artykułu zdecydowanie przesadziła… Gdy goście zobaczyli jej fryzurę w kościele zapadła grobowa cisza. Jak się okazuje czasami, dobrze postawić jest na klasykę!

Lato jest tym okresem, kiedy sezon ślubny trwa w pełni. W momencie, gdy decyzja o idealnej sukni już zapadła, przed kobietami, które za chwilę staną na ślubnym kobiercu kolejny trudny wybór. Mowa oczywiście o idealnej fryzurze, która będzie prawdziwą wisienką na torcie. W tej kwestii pomysłowość panien młodych nie ma granic. A niektóre z nich są w stanie zrobić wszystko, aby w tym dniu jak najbardziej wyróżniać się z tłumu…

Fryzury ślubne potrafią być naprawdę szokujące

Idealne upięcie na jeden z najważniejszych dni w naszym życiu nie dla każdej przyszłej Panny Młodej oznaczać będzie to samo. O ile większość kobiet decyduje się na klasyczne i standardowe sploty, tak niektóre kobiety mają stworzoną swoją własną, nieco inną wizję dotyczącą idealnej fryzury…. Są w stanie zrobić naprawdę wszystko, aby zaskoczyć gości swoim wyglądem! Okazuje się, że nie zawsze jest on jednak strzałem w dziesiątkę. Zastanawiacie się, o co właściwie chodzi? Już wszystko tłumaczymy!

Panna młoda, o której chcielibyśmy wam opowiedzieć, postanowiła usztywnić swoje ślubne kucyki za pomocą… welonu! Musicie się zgodzić, że to brzmi naprawdę absurdalnie! Nic dziwnego, że goście weselni dosłownie zamarli, kiedy ją ujrzeli!

Finalnie wyglądała jak bohaterka znanej powieści dla dzieci

Nie wiecie, o kogo może chodzić? Mowa tu oczywiście o Pipi Pończance, która większości z nas kojarzy się tylko i wyłącznie z charakterystycznymi, rudymi kucyczkami!

Nie do końca wiemy, co skłoniło naszą bohaterkę do takiego rozwiązania, ale musimy przyznać, że jest to dość nieszablonowy wybór! Nie ulega wątpliwości, ze welon Panny Młodej jest olśniewający, ale w zestawieniu z takim upięciem stracił cały swój urok.

Zobaczcie sami o czym mówimy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Fryzury ślubne
via livejournal.com

Fryzury ślubne to element, który dopełnia całą stylizację. W tym przypadku zdecydowanie coś poszło nie tak…

Fryzury ślubne
womensbeautylife.com

No tak, przecież „pixie cut” to najmodniejsze cięcie w tym sezonie!

Fryzury ślubne
weddingbee.com

Grzywka inspirowana ząbkami grzebienia? Na ślubie wszystko jest dozwolone!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy
  2. Dziewczyna postawiła mu ultimatum: albo ona, albo kot! Chłopak wysłał jej to zdjęcie
  3. Staruszka chciała ostatni raz zobaczyć swojego ukochanego kota. Ich spotkanie wzruszyło cały szpital
  4. Każdego ranka przed drzwiami domu znajduje piękne różowe kwiaty. Nie może ukryć wzruszenia, gdy dowiaduje się kto je tam zostawia
  5. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  6. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.