Connect with us

WTF

FUUJ! Kaczyńska namawia Polaków do jedzenia ROBAKÓW

Opublikowane

-

Marta Kaczyńska

Marta, bratanica Jarosława Kaczyńskiego, lubi zabrać głos w różnych sprawach. Tym razem zabrała głos w sprawie… jedzenia robaków. 

Od 1 stycznia obowiązuje w Polsce prawo, które pozwala sprzedawać owady jako żywność. Ten pomysł spodobał się Marcie Kaczyńskiej, która zachwala dobroczynne właściwości takiej diety. W swoim felietonie w tygodniu „W Sieci” napisała, że robaki „są cennym źródłem białka i minerałów, jak również np. kwasów tłuszczowych omega-3„. Według niej, wprowadzenie do naszej codziennej diety robaków, jest powrotem do „antycznych tradycji”.

Robaki w polskiej diecie

Według Kaczyńskiej „owady są pożywieniem, którego hodowla nie wymaga wiele przestrzeni, pożywienia ani wody. Nie zanieczyszcza środowiska ani nie produkuje gazów cieplarnianych, jak dzieje się to w przypadku zwierząt tradycyjnie hodowanych w rolnictwie„. Być może dzięki akcji promocyjnej Marty Kaczyńskiej, już wkrótce na półkach sklepowych pojawią się przysmaki z robakami.

via GIPHY

Czy nabraliście apetytu na małą przekąskę?

Źródło: se.pl 

komentarze

Reklama

WTF

Pracownicy uprawiali SEKS w TESCO. Wszystko nagrali nastolatkowie

Opublikowane

-

Regularnie donosimy was o śmiałkach, którzy uprawiają seks w miejscach publicznych. Był środek ulicy, komunikacja miejska i szczęśliwcy, którzy zostali nakręceni z bardzo bliska przez drona (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Kobieta pierwszym człowiekiem zdiagnozowanym z ROBAKAMI W OCZACH

Opublikowane

-

Kobieta z Oregonu w Stanach Zjednoczonych jest pierwszym człowiekiem u którego zdiagnozowano robaki żyjące w oczach.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Dyrekcja zamówiła P0RN0 do polskiej szkoły. „Komuś się tak przepisało”

Opublikowane

-

Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy zamówił sześć dekoderów telewizyjnych. Sprzęt miał służyć uczniom do nauki. Szkoła zaznaczyła, że zamówione urządzenia muszą być przystosowane do korzystania z serwisu porno. Tłumaczenie dyrektora? „Komuś się tak przepisało”. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy