Walentynki już za nami, a szał radości u wielu ludzi w Polsce trwa do dziś. Bardzo sympatyczny prezent w postaci balonów w kształcie serca otrzymała Magda Gessler, która wszystko uwieczniła na swoim Instagramie. Pod nagraniem restauratorki celebryta znany z programu Królowe życia, Gabriel Seweryn dodał dwa komentarze. W jednym z nich zagroził gwieździe TVN ukazaniem prywatnych rozmów. Czy ty masz troszeczkę honoru? – czytamy.

Radość Magdy Gessler z walentynkowego prezentu była ogromna, jednak Gabriel Seweryn postanowił nieco ostudzić atmosferę. Dodał dwa zastanawiające komentarze, w tym jeden napisany bardzo ciężkim do zrozumienia językiem. O co mogło chodzić gwiazdorowi?

Gabriel Seweryn zaatakował Magdę Gessler

Od walentynek minęły już dwie doby, jednak emocje tamtejszego dnia można poczuć do dziś w wielu polskich domach i nie tylko. Magda Gessler okazała swoje szczęście publikując nagranie, w którym okazała piękny gest, jakim wykazał się jej partner, Waldemar Kozerawski.

Co ciekawe, pod zamieszczonym wideo pojawił się komentarze, których prawdopodobnie mało kto się spodziewał. Ich autorem był Gabriel Seweryn, który postanowił w bardzo tajemniczy i zastanawiający sposób zaatakować gwiazdę. W pierwszym z zamieszczonych wyraźnie dał do zrozumienia, że między nim a Magdą Gessler, jest coś nie tak:

– […] Czy ty masz troszeczkę honoru, jak tak można traktować ludzi, zastanów się nad sobą – napisał celebryta.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Komentarz Seweryna, to oczywiście niejedyny, jaki pojawił się pod nagraniem restauratorki. Mnóstwo ludzi zachwycało się jej prezentem i radością, gratulując adoratorowi pomysłowości. Sama gwiazda nie kryła swojego wielkiego szczęścia, pisząc:

 Leciały leciały doleciały patrzcie, ; Happy valentino od #walduzia [z zach. oryg. pisma] – czytam pod nagraniem gwiazdy TVN.

Gabriel Seweryn zagroził Magdzie Gessler ukazaniem prywatnych rozmów

Komentarz byłego gwiazdora Królowych życia, oraz ex-partnera Rafała Grabiasa, który powoli układa sobie życie z dala od byłego, nie otrzymał mnóstwo polubień, być może, dlatego że był napisany dość niezrozumiałym językiem. 

Żeby podkręcić sytuację, postanowił dodać jeszcze jeden, tym razem zdecydowanie bardziej zrozumiały, w którym zagroził gwieździe ukazaniem prywatnych rozmów. Wygląda na to, że sytuacja między nimi, jest bardzo napięta.

Chcesz, to mogę jeszcze dorzucić do tego zdjęcia konwersacji naszej wspólnej, że media się tym bardzo zainteresują, jaka jesteś słowna w stosunku do innych ludzi, […] więc sobie nie życzę i żądam zwrotu byłemu, bo jak nie to dzisiaj insta story odnośnie zaistniałej sytuacji – napisał Gabriel Seweryn.

Projektant futer, o którym jakiś czas temu zrobiło się głośno za sprawą wycieku nagrań sprzed 30 lat, gdzie występował w konkursie piękności, wywołał wielką falę zainteresowania. Jak myślicie, o co mogło chodzić?

Zobacz zdjęcie:

Gabriel Seweryn
fot. instagram.com/magdagessler_official

Gabriel Seweryn dodał zastanawiające komentarze pod nagraniem Magdy Gessler.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl