W środę 30 października w Restauracji Baczewskich w Warszawie odbyła się uroczysta gala Romance TV Award, podczas której wręczono statuetki najbardziej romantycznym hotelom w Polsce. Galę poprowadził ambasador stacji, popularny trener personalny Daniel QCZAJ. Wydarzenie uświetniła obecność licznie przybyłych gwiazd oraz przedstawicieli świata mediów. O oprawę artystyczną zadbała wokalistka Marta Bijan, która zajęła drugie miejsce w finale programu X Factor oraz uhonorowana na międzynarodowych konkursach para taneczna z Akademii Tańca Reliese – Jakub Pursa i Zuzanna Szewczyk.  

Na tegorocznym rozdaniu nagród Romance TV Award pojawili się wyjątkowi goście, między innymi Monika Zamachowska, Iwona Węgrowska z córką, Ilona Felicjańska i Paul Montana, Laura Łącz,  Kasia Nova, Andrzej Supron ze swoją żoną czy Ryszard Rembiszewski. Całe wydarzenie rejestrowały m.in. kamery TVN, a relację z wieczoru będzie można zobaczyć w programie Oliviera Janiaka Co za tydzień. 

Gala Romance TV

Bardzo się cieszymy, że konkurs Romance TV AWARD  z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem zarówno wśród obiektów hotelarskich, jak i widzów stacji, którzy z dużym zaangażowaniem wzięli udział w internetowym głosowaniu na najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce. – mówi Krzysztof Mikulski, dyrektor Romance TV Polska. – W tym roku jury miało bardzo trudne zadanie, wybór 4 obiektów spośród 14, które zakwalifikowały się do ostatniego etapu konkursu nie był prosty – wszystkie hotele reprezentowały najwyższy poziom dodaje Mikulski.

Kanał telewizyjny Romance TV już po raz trzeci wyróżnił najbardziej romantyczne hotele w Polsce
i nagrodził  laureatów statuetką Romance TV Award. W tym roku do ostatniego etapu zakwalifikowało się aż 14 obiektów, spośród których specjalnie powołane jury w składzie: 

Krzysztof Mikulski – Dyrektor Romance TV Polska,

Grażyna Żabińska, redaktor naczelna Gazety Telewizyjnej,

Paulina Karpińska – redaktor portalu Twoje-Miasto.pl, 

Joanna Borczyk – prezes zarządu Wellamo, wydawcy SPA&MORE

oraz Daniel QCZAJ, ambasador Romance TV, wyłoniło zwycięzców w czterech kategoriach. Zgodnie z werdyktem jury najbardziej romantyczną ofertę dla par posiada Hotel Sopot, najbardziej romantyczne eventy zorganizuje Green Mountain Hotel, najbardziej romantyczne hotelowe spa znajdziemy w Talaria Resort&Spa, a Restauracja Papieroovka zlokalizowana w Sadova Hotel to najbardziej romantyczna restauracja.

W piątej, ostatniej kategorii przyznawanej przez widzów Romance TV w specjalnym głosowaniu internetowym zwyciężył hotel Mercure Kasprowy Zakopane, który otrzymał tytuł najpopularniejszego romantycznego hotelu w Polsce. Statuetki odebrali przybyli na galę przedstawiciele nagrodzonych hoteli. Zwycięskie hotele otrzymały także miesięczną kampanię reklamową na antenie.

Partnerami konkursu oraz gali zostali: TVN Media, Gazeta Telewizyjna, magazyn PODRÓŻE, platforma SPA&MORE oraz portal Twoje-Miasto.pl. Nagrody ufundowali: firma BARBAT, THAI BALI SPA, Akademia Tańca Reliese oraz QCZAJ fitness.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gala romance tv
materiały prasowe
gala romance tv
materiały prasowe

gala romance tv
materiały prasowe
gala romance tv
materiały prasowe
gala romance tv
materiały prasowe

 

gala romance tv
materiały prasowe

gala romance tv
materiały prasowe
Poprzedni artykuł„Dom chłopaków” daje im szansę na poczucie się potrzebnym. Mówią, że w tym miejscu dzieją się cuda na ziemi
Następny artykułNatalia Siwiec ubrała się w worek na śmieci? Dawno nie wyglądała tak seksownie, po prostu niesamowite