Galeria handlowa nie jest zazwyczaj miejscem, w którym spodziewalibyśmy się przeżycia czegoś emocjonalnego. Bardziej kojarzy się z chaotycznym bieganiem od sklepu do sklepu i tłumem zajętych sobą osób. A jednak Karolinie to właśnie tam przydarzyło się coś, co zupełnie wyczerpało ją emocjonalnie. 

Jadąc na zakupy, kobieta planowała tylko wskoczyć do kilku sklepów, supermarketu i jak najszybciej wrócić do domu. Była zmęczona po całym dniu pracy, a galeria handlowa to ostatnie miejsce, w którym chciała spędzać wolne popołudnie. Dlatego, kiedy zaczepił ją starszy mężczyzna, prawie go zignorowała. Jednak coś ją tknęło. 

Nie spodziewała się, że galeria handlowa przyniesie jej tyle emocji

— Na początku myślałam, że będę zirytowana, ale kiedy już sobie poszedł, jedyne co mogłam zrobić, to zamknąć się w łazience i zacząć płakać. Naprawdę nie tak planowałam odpocząć po pracy — opowiada kobieta. Taką reakcję spowodowała u niej jedna prośba ze strony mężczyzny. Karolina zupełnie nie była na nią gotowa. 

najpopularniejsze sklepy w polsce
Fot.pexels.com

— Bardzo porządnie, ale skromnie wyglądający starszy pan. Powiedział, że potrzebuje pomocy w kupnie prezentu dla żony i prawie mu powiedziałam, żeby zapytał się obsługi sklepu, ale coś mnie tknęło — mówi Karolina. Zaczęła rozmawiać z mężczyzną i dowiedziała się, że żona pana Stanisława umiera. On poszukuje czegoś, co byłoby w tych ostatnich dniach symbolem ich związku.

Smutny dzień

— Oni nie mają nawet obrączek. Musieli sprzedać. Pomyślałam, że może to będzie dobry pomysł. Tylko z jakimś grawerunkiem, żeby rzeczywiście były takie „ich”. Pan Stanisław trochę protestował, jak zobaczył cenę, ale wcisnęłam mu swoje karty podarunkowe do jubilera. — Jak mówi Karolina, jej i tak są niepotrzebne. 

Kobieta odprowadziła starszego mężczyznę na autobus, dała swój numer kontaktowy. — Powiedziałam, że jak dostanie informacje, że obrączki są gotowe, niech dzwoni, podwiozę go. I żeby pozdrowił  żonę. A potem uciekłam do łazienki i chyba z pół godziny przepłakałam. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

galeria handlowa
unsplash.com

Karolina miała tylko zrobić szybkie zakupy.

małżeństwo
Fot. https://pixabay.com

 

Pan Stanisław pokrzyżował jej plany. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy mamy ją w kuchni. Naukowcy ostrzegają przed popularną przyprawą
  2. Bilety na koncert Roksany Węgiel kosztują nawet 1000 złotych. Skomentowała: „Nie ustalam tych cen”
  3. Marcin: „Kobieta musi być posłuszna, cicha i zadbana. Nienawidzę rozwydrzonych bab w płaskich butach”
  4. Mama zrobiła zdjęcie z umierającą córką. Gdy bliżej się mu przyjrzała, zaniemówiła
  5. Minęły 3 lata od jego śmierci. Wygląd grobu Andrzeja Kopiczyńskiego „Czterdziestolatka” wywołuje ciarki
  6. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz
Poprzedni artykułChora staruszka trafiła do hospicjum. Musiała rozstać się ze swoim kundelkiem, pies bardzo to przeżył
Następny artykułDziewczyna w wysokich szpilkach próbuje chodzić po śliskiej drodze. Od oglądania aż oczy bolą
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego