Gdynia: w niedzielę 31 maja, na plaży znaleziono ciało martwego mężczyzny. O śmierci poinformowała postronna osoba, która zaraz po tym jak dostrzegła leżące przy brzegu zwłoki, zadzwoniła na policję. Funkcjonariuszom udało się ustalić tożsamość mężczyzny, ma prawdopodobnie 26 lat. Wszczęto śledztwo w tej sprawie, ingerencja osób trzecich została wstępnie wykluczona. 

Na plaży w centrum Gdyni znaleziono zwłoki mężczyzny. Okoliczności jego śmierci niestety nie są jeszcze znane. Policja obecnie znajduje się na miejscu zdarzenia, prowadzone są niezbędne czynności. 

Gdynia: znaleziono zwłoki mężczyzny 

W niedzielę 31 maja funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Gdyni otrzymali zgłoszenie, że na plaży w Gdyni znaleziono zwłoki młodego mężczyzny. 

-W niedzielę, 31.05.2020, ok. godz. 8 rano dyżurny otrzymał zgłoszenie, że przy brzegu na plaży w centrum Gdyni dryfuje ciało. Policjanci natychmiast udali się na miejsce – powiedział mł. asp. Jolanta Grunert z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni, jak podaje portal dziennikbaltycki.pl

  1. IMGW wydało ostrzeżenia dla kilku województw. Obowiązują żółte i pomarańczowe alerty
  2. Nagle Marta Kaczyńska zatrzymała się na spacerze z synem. Niebywałe, co zrobiła, została przyłapana
  3. Ogromna tragedia, nie żyje dziewczynka. Mieszkańcy Podlasia są załamani

Policja przeprowadza czynności na miejscu zdarzenia

Funkcjonariusze wstępnie ustalili tożsamość ofiary. Nieżyjący mężczyzna miał prawdopodobnie 26 lat. Szczegółowe informacje na jego temat nie zostały przekazane do wiadomości publicznej.

Aktualnie trwają niezbędne czynności na miejscu zdarzenia. Policja próbuje ustalić okoliczności śmierci mężczyzny, wstępnie wykluczono ingerencję osób trzecich. Nie wiadomo jeszcze, jak długo zwłoki leżały na plaży i jaka była bezpośrednia przyczyna zgonu. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

gdynia
fot. policja.pl

Gdynia: na plaży znaleziono ciało martwego mężczyzny. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Urzędniczka zakażona koronawirusem. Ratusz wydał zalecenia, sanepid bada sprawę
  2. Nowe zmiany w Polsce już w poniedziałek, wielu może się zaskoczyć. Jest potwierdzenie
  3. Zagadkowa choroba dziecka odebrała szczęście rodzinie. Jeden z nielicznych przypadków w Polsce
  4. Renata Kaczoruk na najnowszym zdjęciu, w objęciach pięknych kobiet. „Mój coming out”
  5. Przechodnie usłyszeli spod ziemi płacz dziecka. Zareagowali natychmiast, zdarzył się cud
  6. Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne dane

Źródło: dziennik.baltycki.pl 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.