Gdzie jest burza? 17 czerwca w Polsce pogoda znów nie dopisuje, a IMGW wydało kolejne ostrzeżenia dotyczące gwałtownych zmian na niebie. Aż 11 województw jest dziś zagrożonych potężnymi opadami deszczu i gradu. Czego możemy się spodziewać po prognozach na 17 czerwca?

Czerwiec, póki co nie rozpieszcza Polaków słoneczną pogodą. Każdego dnia IMGW wydaje kolejne alerty dla różnych części Polski, a pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie. Dziś także nie zapowiada się na upały, przynajmniej w 11 województwach, dla których IMGW wydało kolejne ostrzeżenia dotyczące burz i gradu.

Gdzie jest burza?

Burza 17 czerwca jest przewidywana aż dla 11 województw. Ulewnej pogody mogą spodziewać się mieszkańcy województw dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Gdzie jest burza z gradem? W środę 17 czerwca grad jest przewidywany dla województwa łódzkiego, mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. To jednak nie koniec rewelacji pogodowych, które dziś nas czekają.

  1. Matka weszła do kuchni i zobaczyła męża ze swoją małą córką. Zamarła, nie mogła uwierzyć własnym oczom
  2. Jedzenie fasolki szparagowej może grozić ogromnym niebezpieczeństwem. Musisz zawsze pamiętać o 2 zasadach
  3. Zobaczyłeś czarną kropkę na dłoni innego człowieka? Reaguj natychmiast, prawda jest porażająca

Pogoda 17 czerwca

Jaka będzie dziś pogoda? 17 czerwca Polska podzieli się na kilka stref. Do południa synoptycy spodziewają się rozpogodzenia w całym kraju, jednak w drugiej połowie dnia od wschodu mają zacząć pojawiać się burzowe chmury. Największe rozpogodzenie przewidywane jest dla zachodu i północy Polski – temperatury będą się wahać od 19 stopni w pomorskim do 26 stopni w lubuskim.

Najwyższa temperatura panować dziś będzie na Podlasiu – aż 27 stopni, natomiast Pomorze, a szczególnie Gdańsk nie będzie cieszyć się słoneczną pogodą, przewiduje się temperaturę 19 stopni.

Gdzie jest burza? 17 czerwca burza zawita do mieszkańców województw dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, łódzkiego, mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Wiatr również ma być silny i sięgać 60-70 kilometrów na godzinę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gdzie jest burza
fot. ventusky.com

Pogoda na 17 czerwca zapowiada się bardzo różnorodnie – będą burze, ale i upały.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Łukasz Szumowski w poważnych tarapatach. Dziennikarze dotarli do mężczyzny, który może pogrążyć ministra
  2. W końcu tysiące Polaków się doczekają. Wicepremier przekazała nową wiadomość
  3. Mała dziewczynka została otoczona przez 6 pitbulli. Chwilę później stała się najbardziej niewiarygodna rzecz
  4. Wielkie zmiany w nowym „Mam Talent”. Widzowie pożegnają się z jednym z jurorów, nie są zadowoleni
  5. Pamiętacie największego przystojniaka Eurowizji? Alexander Rybak od 11 lat bardzo cierpi, smutna prawda ujrzała światło dzienne
  6. Powalająca prawda o małżeństwie Grażyny Torbickiej w końcu wyszła na jaw. Tylko najbliżsi wiedzieli

Źródło: imgw.pl, gazeta.pl

 

Poprzedni artykułJest oficjalny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Od dziś już wiadomo, kto nie musi zakrywać nosa i ust
Następny artykułAnna Karwan pokazała ukochanego. To były partner Blanki Lipińskiej
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.