Polki na dobre rozpoczęły przygotowania do zbliżającego się wielkimi krokami sylwestra. Ku zdziwieniu wielu z nich w sklepach zabrakło jednak produktu, który w pozostałych dniach roku nie cieszy się wielką popularnością – lakieru z brokatem. Okazuje się bowiem, że fryzury nim wykończone uchodzą za ostatni krzyk mody, za co odpowiadają między innymi trendy w mediach społecznościowych.

Polki przeszukują sklepowe półki. Wszystko przez lakier z brokatem

Do rozpowszechnienia trendu przyczyniły się między innymi tiktokerki – efekt działania brokatu udostępniała w sieci między innymi Paulina Jarecka. Ostatni z jej filmików pokazuje konsekwencje ogromnego zainteresowania lakierem w jednej z popularnych drogerii.

Brak lakieru z brokatem – napisano bowiem na kartce wywieszonej na sklepowej półce.

W komentarzach pod tiktokiem głos zabrały między innymi pracownice popularnych sieci.

Pracuję w Hebe, dzisiaj o ten lakier zapytało mnie z 30 osób – napisała jedna z nich.

U mnie w pracy 40% wszystkich transakcji to był właśnie brokat do włosów. Jutro skończy nam się cały zapas – dodała kolejna.

Komentujące wymieniały się także informacjami na temat miejsc, w których można zakupić osławiony lakier. Według większości ma być dostępny tylko w pojedynczych sklepach sieci Action i Auchan.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”

Wydawca i redaktor sekcji Lifestyle. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl