Gdzie mieszka Agnieszka Fitkau-Perepeczko? Gwiazda wybrała na swoje miejsce zamieszkania istny raj, tysiące kilometrów od Polski. Okazuje się, że piękna aktorka już od 38 lat (!!) na stałe mieszka poza granicami Polski, a dokładnie na drugim końcu świata. Wiedzieliście? My też jesteśmy w szoku. 

To prawdziwy kolorowy ptak polskiego show-biznesu! Nic dziwnego, że nie mogłaby mieszkać w zwyczajnym miejscu. Gdzie postanowiła się zatrzymać? Już dawno zdecydowała, że zamierza spędzić resztę życia poza granicami Polski. Wiedzie beztroskie i ciekawe życie, wypełnione codziennymi przyjemnościami. Gdzie mieszka Agnieszka Fitkau-Perepeczko? Będziecie pod wrażeniem, jak się urządziła. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Gdzie mieszka Agnieszka Fitkau-Perepeczko?

Agnieszka Fitkau-Perepeczko jeszcze w latach 80. zrozumiała, że wolałaby ułożyć sobie życie poza granicami Polski. Na początku nie było łatwo — żeby się utrzymać, musiała parać się różnymi dorywczymi pracami. Wiele lat dzieliła swój czas między oba kraje. Dopiero po nagłej śmierci ukochanego męża Marka Perepeczko częstotliwość jej wyjazdów zdecydowanie się zmniejszyła. 

Gdzie mieszka Agnieszka Fitkau-Perepeczko? Jak informuje portal pomponik.pl, aktorka kupiła połowę starego domu w Melbourne w Australii. Gwiazda posadziła pod oknem magnolie, ma również do dyspozycji obszerną werandę, która znacznie przewyższa wielkością jej warszawskie mieszkanie. Fitkau-Perepeczko uwielbia urządzać na nim grilla, którego główną atrakcją są ośmiorniczki.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko pierwszy raz wyemigrowała do Australii w 1981 roku. W późniejszych latach spędzała wiosnę i lato w Polsce, a jesień i zimę — w Melbourne. Do kraju wracała nie tylko ze względu na pracę, lecz także męża Marka Perepeczkę, który nie potrafił odnaleźć się na obczyźnie.

Co robi Agnieszka Fitkau-Perepeczko?

Żeby utrzymać się w nowym miejscu, aktorka musiała między innymi dorabiać fotografią. Dopiero kiedy udało jej się pogłębić znajomość języka, została zaangażowana do kilku australijskich produkcji serialowych. 

Dziś Agnieszka Fitkau-Perepeczko w Australii spędza czas głównie na przyjemnościach. Jak ustalił pomponik.pl, regularnie uczęszcza na zajęcia fitness, jest także miłośniczką długich spacerów i przejażdżek rowerowych. Ma również wielu przyjaciół, z którymi często się spotyka. Od czasu do czasu wydaje książki z poradami, które później ukazują się w Polsce.

Spodziewaliście się, gdzie mieszka Agnieszka Fitkau-Perepeczko? Bez wątpienia Australia ze swoim gorącym klimatem i plażami idealnie pasuje do energicznej i pogodnej aktorki, która nie potrafi siedzieć bezczynnie! Myślicie, że kiedykolwiek wróci na stałe do Polski?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gdzie mieszka agnieszka fitkau-perepeczko
fot. instagram.com @agnieszkaperepeczko

Gdzie mieszka Agnieszka Fitkau-Perepeczko? Gwiazda kupiła pół domu w Australii.

gdzie mieszka agnieszka fitkau-perepeczko
fot. instagram.com @agnieszkaperepeczko

Agnieszka Fitkau-Perepeczko ma do dyspozycji gigantyczny taras.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJakie buty do sukienki w kwiaty? Najmodniejsze buty 2019
Następny artykułNie żyje gwiazda programu ”Mam Talent”. Jej ciało wyłowiono z rzeki
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.