Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gdzie mieszka Agnieszka Radwańska? Tenisistka ma kilka luksusowych mieszkań
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 02.03.2019 11:18

Gdzie mieszka Agnieszka Radwańska? Tenisistka ma kilka luksusowych mieszkań

gdzie mieszka agnieszka radwańska
instagram.com/aradwanska

Gdzie mieszka Agnieszka Radwańska? Nasza tenisistka na korcie zarobiła naprawdę niezłe pieniądze i mądrze je zainwestowała! Dzięki wieloletniemu poświęceniu dla sportu przebywająca obecnie na emeryturze gwiazda ma kilka luksusowych mieszkań na całym świecie.

Sportsmenka na grze w tenisa zarobiła krocie i bardzo mądrze je inwestuje. Nieruchomości to bez wątpienia słabość tenisistki! Radwańska niedawno przeszła na emeryturę, zaznaczyła jednak, że nie żegna się ze sportem na zawsze. Gdzie mieszka Agnieszka Radwańska po zakończeniu kariery? Tenisistka jest posiadaczką kilku apartamentów, także poza granicami Polski!

Gdzie mieszka Agnieszka Radwańska?

Agnieszka Radwańska od lat znajduje się w czołówce najlepiej zarabiających polskich sportowców. Choć jesienią ubiegłego zasmuciła fanów wiadomością o emeryturze, tenisistka nie spoczywa na laurach! Niedawno została ogłoszona uczestniczką kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami i z pewnością nie zniknie całkiem z życia publicznego. Uwielbiana przez miliony tenisistka przez lata bardzo dobrze zarabiała, jednak nie przepuszczała zarobków na byle co. W swojej książce Jestem Isia gwiazda przyznała, jaki ma stosunek do pieniędzy:

Szanuję pieniądze, bo kiedyś ich nie miałam. Nie było nic, bo wszystko inwestowaliśmy w tenis. Nie obnoszę się z pieniędzmi, nie szastam nimi na prawo i lewo. Źle bym się wtedy czuła.

Agnieszka Radwańska: dom gwiazdy jest jak marzenie

Sportsmenka urodziła się w Krakowie i tam też się wychowała. Jednak kiedy zaczęła grać na największych turniejach na całym świecie, nie miała zbyt wiele czasu, by nacieszyć się urokami dawnej stolicy. Na jednej z konferencji z 2015 roku Radwańska przyznała, że kiedy już zdarza jej się wracać na chwilę do Polski, zazwyczaj pomieszkuje w Warszawie albo Krakowie – na prawdziwe mieszkanie przyjdzie czas po zakończeniu kariery.

Gdzie mieszka Agnieszka Radwańska teraz, na emeryturze? Tenisistka ma w czym wybierać: w wywiadzie dla Gali wyznała, że ma apartamenty w Krakowie, Warszawie, Sopocie, Zakopanem i Miami! Ma także swój własny hotel w Krakowie. Nie ulega wątpliwości, że gwiazda ciężko zapracowała na te inwestycje!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gdzie mieszka agnieszka radwańska

Agnieszka Radwańska to jedna z najlepiej zarabiających tenisistek na świecie.

gdzie mieszka agnieszka radwańska

Pod koniec zeszłego roku ogłosiła koniec kariery.

gdzie mieszka agnieszka radwańska

Na pewno jednak nie zniknie z życia publicznego: tenisistka jest uwielbiana przez miliony.

gdzie mieszka agnieszka radwańska

Niedługo będziemy mogli podziwiać Agnieszkę w nowej edycji Tańca z gwiazdami.

gdzie mieszka agnieszka radwańska

Gdzie mieszka Agnieszka Radwańska po zakończeniu kariery? Gwiazda może wybierać pomiędzy apartamentami w Warszawie, Krakowie, Sopocie, Zakopanem, a nawet Miami!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pierwsza żona Pawła Pawlikowskiego zmarła na raka. Była sławną pianistką
  2. Wyniki Oscarów 2019! Mamy pełną listę zwycięzców
  3. Borys Szyc z partnerką. Kim jest Justyna Nagłowska?

źródła: sport.se.pl, party.pl, gala.pl, sport.interia.pl