Gdzie mieszka Ania Wyszkoni? Popularna i ceniona przez wielu była wokalistka zespołu Łzy poświęciła swoje życie muzyce. Wiąże się to z koncertowaniem po całej Polsce! Jednak gdy tylko może, pozwala sobie na relaks w swoim domu, w którym mieszka wraz z rodziną. Jesteście ciekawi, jak mieszka piosenkarka? To przepiękna willa pod Wrocławiem, którą artystka urządziła wraz z mężem. 

Wrocław to magiczne miasto, a pochodząca ze Śląska Anna Wyszkoni doskonale zna walory tej metropolii! Jednak na swój azyl wybrała urocze miejsce, kilka kilometrów za stolicą Dolnego Śląska! Czy to chęć założenia ogródka lub może poranny śpiew ptaków zachęciły sympatyczną 38- letnią piosenkarkę do wybudowania pod Wrocławiem domu? Zobaczmy!

Gdzie mieszka Ania Wyszkoni?  

Gdzie mieszka Ania Wyszkoni? Według portalu domygwiazd.pl, Ania Wyszkoni na swój dom wybrała idylliczną wieś Pasikurowice pod Wrocławiem. Nic dziwnego, że zdecydowała się właśnie na tę lokalizację- sama zainteresowana opowiada o tym miejscu, jakby był rajem. W wywiadzie dla PAP Life potwierdza, że nie wyobraża sobie zjeść śniadania w innym miejscu, niż ogród, a duże miasta ją przytłaczają! 

W dodatku to świetne miejsce na wychowanie dzieci, a czyste powietrze ma doskonały wpływ na ich zdrowie. Willa pod Wrocławiem to również dobre miejsce na hodowlę kilku zwierząt – dwa białe maltańczyki hasają sobie radośnie po rozległym ogrodzie.

Ania Wyszkoni: choroba

Popularna wokalistka w 2016 roku walczyła z poważną chorobą- nowotworem tarczycy. Choć wydawała wówczas płytę, musiała zrobić sobie miesiąc wolnego. Z pewnością domowa willa, w której mieszka na co dzień, pozwoliła jej się czuć wówczas komfortowo. Najważniejsze, że Ania Wyszkoni ma obok siebie rodzinę, dzięki której mogła zawalczyć o swoje zdrowie!

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Piotr Polk nigdy nie doczekał się biologicznych dzieci: „Brak mi dzieci z mojej krwi…”
  2. Mama Katarzyny Bondy zmarła na nowotwór. „Odeszła szybko, gwałtownie”
  3. Dziennikarka TVP została zamordowana przez własną córkę. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

gdzie mieszka Ania Wyszkoni
Fot.: annawyszkoni_official/ Instagram 

Ania Wyszkoni dzieli swój czas między koncertami, a rodziną.  

Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.