Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Życie trenerki fitness i piłkarza nie może być nudne. Zwłaszcza kiedy muszą dzielić swoje miejsce zamieszkania między dwa państwa. Nie powinien nikogo dziwić fakt, że pragną mieć swój własny kąt zarówno w Polsce, jak i w Niemczech.

Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Jak się okazuję, trenerka może zatrzymać się aż w trzech posiadłościach. Niektórych z nas może dziwić ten fakt, jednak patrząc z innego punktu widzenia, posiadanie kilku posiadłości to komfort zarówno dla Anny, jak i jej męża Roberta Lewandowskiego, którzy są pochłonięci pracą.

Gdzie mieszka Anna Lewandowska?

Trenerka fitness i jej mąż mogą być dumą Polaków. Anna zmieniła życie tysiąca Polek, motywując je do zmiany swojego stylu życia, a Robert zdobył dla Polski wiele goli w najważniejszych meczach polskiej reprezentacji. Dodatkowo jest napastnikiem drużyny Bayern Monachium. Domyślamy się, że częste treningi mogą pochłaniać dużo czasu, dlatego nie powinniśmy być zaskoczeni, że sportowa para posiada dom w Monachium. Jak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy? Jak wygląda willa Anny Lewandowskiej Monachium?O ile media społecznościowe mogą nam dostarczyć obrazów rezydencji mieszczących się w Polsce, to dom w Monachium i jego dokłada lokalizacja, wciąż pozostają tajemnicą. Nie zmienia to jednak podejścia Lewandowskiej to ukrywania jego wszystkich aspektów. Na swoim Instagramie dzieli się z fanami zdjęciami swojego gniazdka. Możemy zauważyć, że wnętrza są urządzone w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Para bardzo lubi przestrzeń i światło, dlatego jedna strona domu jest oszklona.

Jakie domy mają Anna i Robert Lewandowscy?

Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Dom w Monachium to tylko jedna z trzech posiadłości. Jak wiadomo, para nie tylko tam pracuje i spędza swój czas. Kapitan Polskiej reprezentacji ma obowiązki, które musi załatwiać na miejscu. Anna Lewandowska z kolei prowadzi treningi, uczestniczy w Polskich wywiadach i sesjach zdjęciowych. Dom w Warszawie to wygoda, na którą nie każdy może sobie pozwolić . Będąc jednak na miejscu Lewandowskich, my także postawilibyśmy na komfort i wygodę. Wiele osób zastanawia się,czy Anna Lewandowska mieszka w Warszawie? Ciężko stwierdzić, gdzie spędza najwięcej swojego czasu, faktem jest jednak, że wraz z mężem posiada apartament w Warszawie przy Złotej 44.

Jak wygląda apartament Anny Lewandowskiej w warszawie na złotej 44?

Każda osoba mieszkająca w Warszawie kojarzy ten wieżowiec. Drapacz chmur położony w samym centrum przyciąga znanych Polaków. Nazywany też Żaglem Libeskinda liczy ponad 192 metry wysokości i 52 piętra . W budynku nie brakuje luksusów, które umilają życie sławnych osób. Każdy apartament wyposażony jest w komputerowe sterowanie, dzięki czemu mieszkańcy mogą za pomocą jednego ruchu regulować klimatyzację, ogrzewanie, oświetlenie czy nawet zamówić jedzenie z restauracji. Anna i Robert Lewandowscy cenią prywatność dotyczącą mieszkań i raczej nie chcą niepożądanych gości. Ogromnym plusem w mieszkaniu przy Złotej 44 jest to, że każdy mieszkaniec posiada specjalną kartę magnetyczną, która gwarantuje wjazd widną wyłącznie na piętro, na którym znajduje się ich mieszkanie.

Gdzie mieszka Ania Lewandowska? Jak wygląda apartament Anny Lewandowskiej w Warszawie? Tak jak w przypadku domu w Monachium, para lubi, kiedy w ich mieszkaniu jest dużo światła. Nie potrzebują żaluzji, gdyż apartament znajduje się na wysokiej kondygnacji, z której widać panoramę Warszawy. Wnętrze urządzone jest w nowoczesnym stylu. Kuchnię i główny salon rozdziela drewniana kuchenna wyspa. W mieszkaniu jest mnóstwo przestrzeni, a okna wychodzą na widok Pałacu Kultury i Nauki. Luksusowa łazienka Polskiej pary wykonana jest z białego marmuru.

Ile kosztuje apartament w wieżowcu?

Średni metraż mieszkań to 120 metrów kwadratowych, przy czym jeden metr kwadratowy kosztuje około 30 tysięcy złotych. Cena mieszkania wynosi około 3,5 miliona złotych . Mimo wysokiej ceny apartamenty wciąż przyciągają inwestorów. Do udogodnień dostępnych dla wszystkich mieszkańców należy prywatny 25-metrowy basen, własne kino, sauna, spa, a nawet stymulator do gry w golfa. Co ciekawe, sąsiadką Anny Lewandowskiej jest Joanna Krupa.

Ile domów ma Anna Lewandowska?

Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Jak wspominaliśmy na początku tekstu, Anna i Robert Lewandowscy mogą pochwalić się również trzecią willą. Ucieczka od zgiełku miasta i odpoczynek stały się kluczowymi motywami, do podjęcia decyzji co do lokalizacji trzeciej posiadłości . Warto wspomnieć też o tym, że w maju rodzina Lewandowskich powiększyła się o córeczkę Klarę. Młoda mama potrzebuje relaksu i miejsca, w którym nie musi obawiać się paparazzi i fanów. Dom w zacisznym miejscu wydaje się więc idealnym rozwiązaniem dla młodych rodziców. Gdzie ma dom Anna Lewandowska?Trzecią i ostatnią posiadłością pary jest willa na Warmii we wsi Stanclewo.

Jak wygląda dom Anny Lewandowskiej w Stanclewie?

Miejscowość jest świetną lokalizacją do odpoczynku o każdej porze roku. Stancelewo położone jest 20 kilometrów na zachód od miejscowości Mrągowo. Dom położony na Warmii zachwyca pod każdym względem, zaczynając od drewnianej konstrukcji, kończąc na ogromnym metrażu . Działka jest również pokaźna, Lewandowscy mają dostęp do jeziora Jełmuń, a co więcej posiadają prywatną plażę. Z okien rozciąga się widok na jezioro. Obok góralskiego domu, znajduje się altanka przygotowana na grille i spotkania rodzinne. Wnętrze nie odbiega od ulubionego stylu sportowców, czyli minimalizmu. Chociaż wnętrze ma drewniane ściany, to ekskluzywne meble mieszkają style i nadają eleganckiego wydźwięku.

Podsumowanie

Lewandowscy mogą pochwalić się trzema posiadłościami, przy czym każda z nich spełnia inną funkcję. Dom w Monachium jest przede wszystkim azylem, w którym para, a w szczególności i Robert Lewandowski może się zrelaksować po treningach dla Bayern Monachium. Apartament na Złotej 44 jest iście luksusem, który, mimo że znajduje się w ścisłym centrum, to może być miejscem, z którego nie potrzeba w ogóle wychodzić. Największym zaskoczeniem okazała się pokaźna Willa na Warmii, która jest wykonana z balii, a para może cieszyć się prywatną plażą.

ZOBACZ GALERIĘ:

gdzie mieszka anna lewandowska
Fot.instagram.com @annalewandowskahpba

Zastanawialiście się gdzie i jak mieszka Anna Lewandowska?

gdzie mieszka anna lewandowska
Fot.instagram.com @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska mieszka razem z mężem Robertem Lewandowskim i córeczką, Klarą.

gdzie mieszka anna lewandowska
Fot.instagram.com @annalewandowskahpba

Lewandowscy mają aż 3 miejsca, które mogą nazwać domem.

gdzie mieszka anna lewandowska
Fot.instagram.com @annalewandowskahpba

Gdzie mieszka Anna Lewandowska? W Polsce – albo w domu w Stanclewiu (Warmia), albo w apartamencie w centrum Warszawy.

gdzie mieszka anna lewandowska
Fot.instagram.com @annalewandowskahpba

W Monachium sławna para ma dom, który odwiedzają równie często.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najgorsze hasła w 2018! „123456” ma aż 3 proc. internatów. Szok?
  2. „Narzeczony zdradził mnie na wieczorze kawalerskim. Do ślubu został tydzień…”- Ola
  3. Przepowiednie Baba Wangi na 2019. Kataklizmy, choroby i zamachy…

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.