Gdzie mieszka Anna Popek? Znana dziennikarka kiedyś mieszkała w dużym domu pod Warszawą, zdecydowała się jednak zmienić lokum na mniejsze, bliżej centrum stolicy. Wybrała romantyczny styl – jej mieszkanie to pięknie urządzona kobieca i elegancka przestrzeń.

Mieszkanie dziennikarki to miejsce z duszą. Po wyprowadzce z podwarszawskiego domu z ogrodem wybrała środek miasta, jednak nie postawiła na nowoczesny budynek. Gwiazda TVP w obecnym domu ma namiastkę tego rodzinnego. Gdzie mieszka Anna Popek?

Gdzie mieszka Anna Popek?

Anna Popek mieszka w centrum Warszawy. Kupiła mieszkanie w ponad stuletniej kamienicy i wprowadziła się tam z córkami cztery lata temu. Skrzypiące podłogi i wysokie sufity przypominają jej dom, w którym się wychowywała. Mieszkanie urządzono w romantycznym, paryskim stylu. Dominuje biel, ale pojawiają się różowe i pomarańczowe akcenty.

– To nowe mieszkanie miało duszę, a ja do takich domów mam słabość. Wychowałam się w Bytomiu, a Śląsk to nie tylko dymiące kominy, ale i piękne secesyjne kamienice. Cudne ulice Piekarska i Strzelców Bytomskich. Ładne niemieckie budownictwo spółdzielcze z lat 30. Pozostała we mnie tęsknota za eleganckimi kamienicami, dużymi oknami, zdobieniami. I za życiem w mieście — przyznała Anna Popek w wywiadzie dla weranda.pl.

Kamienica, w której dziennikarka kupiła mieszkanie, została zbudowana w 1900 roku, nic dziwnego, że gwiazda pokochała te mury.

Anna Popek: mieszkanie musi mieć duszę

Na weranda.pl możemy przeczytać również, że w domu Anny Popek często pojawiają się goście, musi w nim lśnić i pachnieć obiadem. Stół na osiem osób zapewnia miejsce dla głodnych i spragnionych. Podobno dziennikarka potrafi przygotować coś z niczego, a gości zachwyca nawet najprostszymi daniami.

W mieszkaniu urządzonym w kobiecym stylu nie mogło zabraknąć kolekcji filiżanek, którą dziennikarka zbiera od lat. Zwiewne, długie, białe firanki i szczotkowany dąb ułożony na podłodze zapewniają romantyczny nastrój. Całość uzupełniają gustowne elementy: lustro od warszawskiego rzemieślnika, różowy puf, wanna w stylu retro. Pojawiły się także dodatki ze znanej sieciówki i obrazy z baletnicami.

ZOBACZ ZDJĘCIA ANNY POPEK:

gdzie mieszka Anna Popek
instagram.com/annapopek_official/

Jak mieszka Anna Popek? Wybrała paryski styl.

gdzie mieszka Anna Popek
instagram.com/annapopek_official/

Dziennikarka kupiła mieszkanie w kamienicy.

gdzie mieszka Anna Popek
instagram.com/annapopek_official/

Gdzie mieszka Anna Popek? Gwiazda mieszka w centrum stolicy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Danuta Wałęsa poślubiła prezydenta 50 lat temu. W dniu ślubu wyglądała zjawiskowo
  2. 39-letnia gwiazda TVN jest w ciąży! „Wchodzimy w nowy wymiar szczęścia”
  3. Ile lat ma Agata Duda? Pierwsza Dama wygląda zdecydowanie młodziej
  4. Malwina Wędzikowska to nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego? Gwiazdor TVN pokazał tajemnicze zdjęcie
  5. Michał Szpak docenił styl Roksany Węgiel. Zostaną przyjaciółmi?

Źródło: weranda.pl

Poprzedni artykułAgnieszka Kaczorowska przyznała, że doświadczyła depresyjnych stanów. Z przygnębienia wyciągnął ją taniec!
Następny artykułIle waży Agnieszka Radwańska? Waga tenisistki przy wysokim wzroście jest wręcz piórkowa
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.