Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gdzie mieszka Barbara Kurdej-Szatan? Pochwaliła się NOWYM domem
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 19.01.2019 15:56

Gdzie mieszka Barbara Kurdej-Szatan? Pochwaliła się NOWYM domem

barbara kurdej-szatan: znak zodiaku
fot. instagram.com @kurdejszatan

Gdzie mieszka Barbara Kurdej-Szatan? Do tej pory rodzina gwiazdy musiała gnieździć się w dość niewielkim mieszkaniu. Jednak popularność aktorki, ciężka praca jej i męża doprowadziła do tego, że wreszcie mogli pozwolić sobie na przeprowadzkę. Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się nowym domem!

Barbara Kurdej-Szatan należy do gwiazd, które chętnie dzielą się z fanami szczegółami swojego życia prywatnego. Nie mogło być inaczej w przypadku przeprowadzki do wymarzonego mieszkania. Aktorka podzieliła się szczegółowymi informacjami na temat urządzania wnętrz. Jesteście ciekawi, gdzie mieszka Barbara Kurdej-Szatan? W przeciwieństwie do znajomych z show-biznesu nie zatrudniła dekoratora wnętrz. Wręcz przeciwnie: z pieczołowitością planowała wszystkie szczegóły i wykorzystywała każdą wolną chwilę na wykończenia. Efekt jest zdumiewający!

Gdzie mieszka Barbara Kurdej-Szatan?

Jak informuje portal pomponik.pl, nowy dom Barbary Kurdej-Szatan znajduje się w Warszawie. W jego urządzanie zaangażowała się cała rodzina gwiazdy, w tym kilkuletnia córeczka. Dodatkowo para korzystała z pomocy projektantów. Jak wyglądała praca nad wykończeniem wnętrz?

– Nasz nowy dom jest piękny. Postanowiliśmy nie zatrudniać dekoratora wnętrz, tylko wszystko do domu wybraliśmy sami. Trwało to dość długo. Kiedy miałam przerwę w zdjęciach, choćby dwie godziny, jechałam z Rafałem do sklepów po wyposażenie. – wyznała w rozmowie z portalem fakt.pl – Jednak nie spieszyliśmy się i pomału sukcesywnie dobieraliśmy detale. Jest bardzo przejrzyście, jasno i czysto. Tak jak chciałam!

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan wzięli pod uwagę także zdanie najmłodszej mieszkanki domu: – Hania też nam pomagała w urządzaniu. Do swojego pokoiku sama wybierała elementy wystroju. Oczywiście, musiał być róż. Ale nie jest bardzo cukierkowo. Róż jest stonowany, delikatny.

Jak wygląda życie rodzinne Barbary Kurdej-Szatan?

Jak poinformował portal pomponik.pl, aktorka i jej mąż dzielą się obowiązkami, w tym opieką nad małą Hanią. Kiedy Barbara musi wyjść na plan filmowy lub nagrywa kolejną reklamę, on zmienia się w prawdziwego pana domu. Taki mąż to prawdziwy skarb!

To nie znaczy, że Barbara Kurdej-Szatan nie interesuje się swoją córką. Wręcz przeciwnie – mała Hania ma doskonały kontakt z mamą. Aktorka codziennie telefonuje do domu i rozmawia z dzieckiem. Chociaż darzy Rafała Szatana pełnym zaufaniem, nie wyobraża sobie, że mogłaby przez jeden dzień nie słyszeć głosu Hani.

Nie tylko Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie zmieniła miejsce zamieszkania. Aktorka wspomogła w budowie domu także swoich rodziców. To naprawdę wspaniały gest. Żeby być bliżej córki i wnuczki, przenieśli się z Opola w okolice Warszawy. Jak przyznała gwiazda w rozmowie z magazynem Na Żywo, w ten sposób chciałaby się im zrewanżować za otrzymaną miłość i wsparcie: – Wcześniej to oni we mnie inwestowali, a teraz role trochę się odwróciły. To, że mogę im się odwdzięczyć, sprawia mi wielką radość.

Jak wygląda dom Barbary Kurdej-Szatan? Zobaczcie:

gdzie mieszka barbara kurdej-szatan

Barbara Kurdej-Szatan i jej córka Hania.

gdzie mieszka barbara kurdej-szatan

Jak wiele małych dziewczynek, Hania uwielbia różowy kolor.

gdzie mieszka barbara kurdej-szatan

Gdzie mieszka Barbara Kurdej-Szatan? Niedawno razem rodziną przeniosła się do Warszawy. Jej mąż Rafał Szatan to idealny pan domu!

gdzie mieszka barbara kurdej-szatan

Pokój Hani został urządzony w odcieniach delikatnego różu.

gdzie mieszka barbara kurdej-szatan

Kuchnia aktorki jest przestronna i jasna, podobnie jak reszta domu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku, które połączy PŁOMIENNY romans w 2019 roku!
  2. Katarzyna Warnke jest starsza od męża o 10 lat! Są jedną z piękniejszych par
  3. Śmierć Anny Jantar do dziś budzi ogromne emocje. Szczegóły tragicznej śmierci

źródło: fakt.pl, pomponik.pl, wp.pl, jastrzabpost.pl