Gdzie mieszka Beata Kozidrak? Uwielbiana gwiazda Polaków jakiś czas temu pochwaliła się swoją posiadłością mieszczącą się w Warszawie. Po wielu latach mieszkania w rodzinnym Lublinie sprzedała ogromną posiadłość i przeniosła się do miejsca, w którym zaczęła nowy etap swojego życia. Jak mieszka Beata Kozidrak? 

Gdzie mieszka Beata Kozidrak? Wnętrza posiadłości potrafi wprawić w zachwyt, a nawet osłupienie. Chociaż nie dzieli się nim na swoim Instagramie, to zgodziła się pokazać swój azyl w programie telewizyjnym. Artystka uchyliła rąbek tajemnicy i pokazała widzom również swoją garderobę! Jak wygląda dom artystki? 

Gdzie mieszka Beata Kozidrak?

Beata Kozidrak z pewnością należy do jednej z najlepiej zarabiających polskich gwiazd. Po wielu latach działania na scenie wciąż jest rozchwytywana. Nikogo nie powinien dziwić fakt, że artystka potrzebowała miejsca, w którym będzie mogła zarówno pracować, jak i odpocząć. Z tego tez powodu opuściła rodzinny Lublin i po rozwodzie z Andrzejem Pietrasem sprzedała posiadłość o powierzchni 800m2. 

Ze swojej można by określić wciąż nowej warszawskiej posiadłości, gwiazda jest bardzo zadowolona. Świadczyć może o tym fakt, że Beata Kozidrak jakiś czas temu przyjęła propozycję Uli Chincz i pokazała swój dom programie Gwiazdy Prywatnie. Chociaż zgodziła się na pokazanie salonu, kuchni, jadalni i garderoby, to sypialnia artystki wciąż pozostaje tajemnicą. 

– Wybierałam to miejsce przez kilka miesięcy. Czuję się tu bezpieczna. Dom ma 320 metrów, otaczam się w nim tylko złotem, bo pasował mi ten kolor. Na dole jest gościnny pokój, piwniczka winna, salon z kominkiem, jadalnia i kuchnia — powiedziała Beata Kozidrak w programie Gwiazdy Prywatnie. 

Jak mieszka Beata Kozidrak? 

W programie 58-letnia artystka przyznała, że lubi wszystko, co kobiece. Wystrój posiadłości jest uzupełniony obrazami, które kupiła w galerii sztuki w Lublinie. Do ulubionych ozdobnych rzeczy należy także porcelana. Bibeloty i zastawę kupuje w Kazimierzu Dolnym i Gdańsku. Wnętrza są jasne i czyste, Beata lubi klasykę i spokój. Dużym zaskoczeniem okazała się garderoba. Przedstawiona w programie miała 16m2 i nie jest jedyną. Posiadłość zachwyca również duży ogród z przepięknym tarasem. Ogród wypełniają wrzosy, róże i poziomki. 

ZOBACZ GALERIĘ:

Gdzie mieszka Beata Kozidrak
Fot. Screen z programu Gwiazdy Prywatnie Uli Chincz 

Beata Kozidrak lubi jasne i klasyczne wnętrza. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMąż Katarzyny Skrzyneckiej jest wielokrotnym mistrzem świata. Aktorka wspiera go na każdym kroku
Następny artykułNie spałam całą noc. Co robić? Sprawdzone porady
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.