Gdzie mieszka Danuta Holecka? Dom gwiazdy TVP to kwintesencja luksusu. Dba o niego z wielkim poświęceniem. Chociaż prezenterka ma otrzymywać bajeczne wynagrodzenie, nawet nie myśli o zatrudnieniu kogoś do pomocy. Szczególną troską darzy jedno miejsce. Które? Wiemy, gdzie znajduje się jej willa!

Chociaż zrobiła karierę, o której inne dziennikarki mogą tylko pomarzyć, najważniejsza pozostaje dla niej rodzina. Dba o swoich bliskich z wielkim oddaniem, podobnie jak o ich wspólne gniazdko. Gdzie mieszka Danuta Holecka? Dom jest dla niej miejscem, w którym może odpocząć po trudach wyczerpującej pracy w Telewizji Polskiej. Gwiazda TVP mieszka w warunkach naprawdę godnych pozazdroszczenia! W przeciwieństwie do wielu osób publicznych nie zdecydowała się schronić w jednej z licznych podwarszawskich miejscowości. Zdziwicie się, gdzie mieszka. 

Gdzie mieszka Danuta Holecka?

Danuta Holecka w ciągu ostatnich kilku lat znalazła się u szczytu swojej dotychczasowej kariery w Telewizji Polskiej. Jednak źródłem największej satysfakcji jest dla dziennikarki udane życie rodzinne, a nie sukces zawodowy. Gwiazda TVP od kilkudziesięciu lat jest oddaną żoną i matką. 

Gdzie mieszka Danuta Holecka? Dom gwiazdy TVP — zgodnie z informacjami podanymi przez tygodnik Polityka — znajduje się w Warszawie. Dziennikarka zdecydowała się na zamieszkanie w dzielnicy Mokotów. Razem z mężem i synami zajmują obszerną willę z ogrodem. Niestety, w internecie próżno szukać jakichkolwiek zdjęć samego budynku lub wnętrza. Szefowa Wiadomości bardzo dba o zachowanie prywatności. 

Danuta Holecka: dom jest dla niej azylem?

Według ustaleń tygodnika Polityka Danuta Holecka sama dba o porządek w swoim wielkim domu. Chociaż gwiazda TVP ma wiele obowiązków zawodowych, sprząta, gotuje i troszczy się o ogród bez żadnej pomocy z zewnątrz. 

Nie wiadomo, czy decyzja prezenterki wynika to z obawy, że zatrudniona osoba może zdradzić opinii publicznej jakieś prywatne informacje, czy Holecka wychodzi z założenia, że woli osobiście wszystkiego dopilnować. Szefowa Wiadomości posiada obszerny ogród, który jest jej prawdziwym oczkiem w głowie i wielką dumą. Dziennikarka spędza wiele godzin na pieleniu, sadzeniu oraz podlewaniu ukochanych roślinek. 

Spodziewaliście się, gdzie mieszka Danuta Holecka? Dom dziennikarki TVP to miejsce, w którym może zapomnieć o zawodowych stresach i poświęcić czas mężowi oraz ukochanym synom. Mimo że jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w kraju, zdecydowała się pozostać w Warszawie. Myślicie, że uda jej się zachować swój adres w tajemnicy przed paparazzi?

ZOBACZ ZDJĘCIA DANUTY HOLECKIEJ:

gdzie mieszka danuta holecka? dom
fot. screen z youtube.com publicystykatvp

Gdzie mieszka Danuta Holecka? Dom dziennikarki to jej azyl. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPierwszy mąż Moniki Zamachowskiej, Will Richardson, przeprowadził się do Polski! Zagra w „M jak Miłość”
Następny artykułOdkurzacz do wągrów. Jak działa? Gdzie go kupić? Sprawdzamy!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.