Gdzie mieszka Edyta Górniak? Piosenkarka dosyć często się przeprowadza, toteż trudno ustalić, jakie jest jej stałe miejsce pobytu. Kiedyś apartament w Los Angeles, teraz coś kompletnie innego. Sprawdź, gdzie artystka znalazła swój azyl. To piękna i luksusowa okolica, a ceny za mieszkania wciąż rosną!

Edyta Górniak częściej się przeprowadza niż wydaje płyty. Tym razem wróciła po kilkuletniej przerwie do Polski. Jeszcze jakiś czas temu piosenkarka zamieszkiwała z synem na stałe w słonecznej Kalifornii, w Los Angeles. Zdecydowała się jednak wrócić do kraju. Jesteście ciekawi, gdzie mieszka Edyta Górniak? Artystka ma sąsiadkę, za którą nie przepada!

Gdzie mieszka Edyta Górniak?

Piosenkarka po kilku latach spędzonych w Los Angeles zatęskniła za Polską, gdzie zostawiła przyjaciół, rodzinę, współpracowników oraz swoich fanów. Gdzie mieszka Edyta Górniak? Edyta Górniak zdecydowała się zamieszkać na warszawskim Mokotowie, na osiedlu Eko Park. To jedno z bardziej luksusowych osiedli mieszkalnych w Warszawie, gdzie mieszkania kosztują nawet po 2 miliony złotych!

Co ciekawe, jeszcze do niedawna na tym samym osiedlu zamieszkiwała Doda, za którą Edyta Górniak nie przepada. Rabczewska wynajęła jednak swoje mieszkanie i przeniosła się nieopodal na inne osiedle, gdzie zamieszkuje ze swoim mężem Emilem Stępniem

Jak mieszka Edyta Górniak? 

Edyta Górniak ponad 10 lat temu mieszkała jeszcze na warszawskim Wilanowie, jednak po rozwodzie z Dariuszem Krupą zaczęła się regularnie przeprowadzać. Kilka lat temu podczas Sylwestra TVN w Krakowie gwiazda poczuła natchnienie, które nakazało jej pozostać w tym mieście na dłużej, toteż Górniak z synem przeprowadzili się na prawie dwa lata do Krakowa. Nie zabawili jednak tam długo, ponieważ po niecałych dwóch latach artystka z synem przeprowadziła się do Los Angeles, gdzie Allan Krupa chodził do elitarnej katolickiej szkoły.

Teraz powrócili ponownie do Polski, jednak Allan chodzi do publicznej szkoły wojskowej z internatem, więc Edyta w swoim penthousie zamieszkuje sama. Jak informuje jastrzabpost piosenkarce zależało na dwupoziomowym penthousie z basenem, zamkniętą siłownią, kameralną strefą relaksu i ochroną przez całą dobę.

Okolica apartamentu gwiazdy znajduje się niedaleko centrum miasta, jednak nie brakuje tam zieleni i ciszy, która z pewnością ceni sobie wokalistka. W okolicy znajduje się kilka osiedlowych sklepów, knajpek, kawiarni, a także apteka. To piękna okolica, na którą nie każdy może sobie pozwolić!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gdzie mieszka edyta górniak
instagram.com@edytagorniak

Mieszkanie Edyty Górniak w Los Angeles.

gdzie mieszka edyta gorniak
instagram.com@edytagorniak

Gdzie mieszka Edyta Górniak? Gwiazda obecnie mieszka na warszawskim Mokotowie. 

gdzie mieszka edyta gorniak
instagram.com@edytagorniak

Gwiazda zajmuje dwupoziomowy apartament z wieloma luksusami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tata Roksany Węgiel to niezwykły mężczyzna. Pokazała jego zdjęcie: „Najlepszy na świecie”
  2. Donald Trump oskarżony o gwałt! Znana kobieta udzieliła szokującego wywiadu i wystąpiła na okładce gazety
  3. Marta Kaczyńska na luksusowych wakacjach! Jej córka zdała relację w sieci i pokazała nam ciekawe szczegóły
  4. Joanna Przetakiewicz – WZROST, WIEK, MĄŻ, SYNOWIE
  5. Kinga Duda ma tylko 24 lata, a na koncie już wiele sukcesów. Jej CV zwala z nóg!

 

Poprzedni artykułAktor „Młodych wilków” miał dopuścić się strasznej zbrodni. Wyszedł na wolność po 2 latach
Następny artykułWykształcenie Katarzyny Dowbor nas zszokowało. Może dawać porady łóżkowe!
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.