Gdzie mieszka Edyta Herbuś? Historia jej mieszkań jest naprawdę zawiła, bo zdążyła zadomowić się w kilku dzielnicach Warszawy. Życiowe scenariusze i własne preferencje doprowadziły do kolejnego mieszkania, które wydaje się, że będzie tym ostatecznym, takie wnioski można wysnuć z komentarza gwiazdy. To dość zaskakujący wybór pokazujący celebrytkę z nieco innej strony. Gdzie mieszka Edyta Herbuś?

Gdzie mieszka Edyta Herbuś? Chociaż preferuje okolice centrum, to ostatnie jej mieszkanie nie mieści się w centrum Warszawy, ale nieco na uboczu, w klimatycznej okolicy. Jeżeli zastanawiacie się, gdzie mieszka tancerka, koniecznie przeczytajcie nasz artykuł. Dowiecie się nie tylko, gdzie mieszka, ale jakie wnętrza preferuje Edyta Herbuś.

Gdzie mieszka Edyta Herbuś?

Edyta Herbuś jest znana każdemu Polakowi, który śledzi telewizję i media społecznościowe. Swoje osiągnięcia i sławę zawdzięcza dzięki zainteresowaniom, które przyszły już w wieku szkolnym. Taniec jest jej największą pasją, ale dzieli go również z aktorstwem. Gdzie mieszka Edyta Herbuś? Jak możemy dowiedzieć się ze strony domygwiazd.pl, tancerka miała okazje mieszkać już na Pradze, Woli koło ulicy Grzybowskiej, w ścisłym centrum oraz na Bielanach.

Tak częsta zmiana mieszkania może wynikać ze związków, w których była Edyta Herbuś. W prasie pojawiały się wzmianki, że były momenty, kiedy wraz z mieszkała razem z byłym już partnerem Mariuszem Trelińskim.

Mieszkanie Edyty Herbuś 

Chociaż przez długi czas media nie poruszały tematu mieszkania Edyty Herbuś, to ostatnie, które zostają, informują nas, że tancerka i aktorka mieszka na Starej Ochocie w klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy. Edyta Herbuś w jednym z wywiadów opowiedziała, jaki wystrój lubi najbardziej. 

– Mój dom wygląda zawsze bardzo przytulnie, bo to jest dla mnie bardzo ważne. Takie miejsce, w którym jest dobra energia, w którym dobrze się czuję, gdzie zawsze jest dobra muzyka. Są tam ciepłe, stonowane kolory – wanilia, brązy, biel. Lubię, jak w domu są kwiaty — powiedziała w wywiadzie dla portalu kobieta.onet.pl.

ZOBACZ GALERIĘ: 

Gdzie mieszka Edyta Herbuś
Fot. instagram.com/edytaherbus

Edyta Herbuś miała w swoim życiu kilka przeprowadzek. Ostatecznie wybrała mieszkanie na Starej Ochocie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle zarabia Magda Gessler? Zarobki są… naprawdę zaskakujące
Następny artykułJak spędzać wolny czas zimą? 10 pomysłów na wolne chwile
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.