Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? Telewizyjna gwiazda, która była uwielbiana przez naszych rodziców, obecnie odpoczywa w swoich czterech kątach. Publiczność dziwi fakt, że ikona telewizji na starość mieszka bardzo skromnie. Jej mieszkanie zupełnie nie przypomina apartamentu wielkiej gwiazdy. To, jak mieszka słynna „łamaczka serc” może was zaskoczyć.

Spikerkę pokochała cała Polska. Promienny uśmiech nie tylko wywoływał pozytywne emocje na telewidzach, ale również skradał serca kolegów z branży. Chociaż gwiazda stała się ikoną telewizji PRL, to na starość żyje bardzo skromnie. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? 

Gdzie mieszka Edyta Wojtczak po 30 latach w telewizji?

Kultowa spikerka pracowała w swoim zawodzie ponad 30 lat. Pod koniec 1996 roku, dziękując za życzliwość, pożegnała się z Telewizją Polską. Wydawałoby się, że Wojtczak to spełniona kobieta, która wykorzystała swój talent i zainteresowania, a na nich zbudowała prawdziwą karierę. Jak się okazuje, życie dziennikarki wcale nie było kolorowe. 

W młodości kobieta miała spore powodzenie wśród mężczyzn. Jasnowłosa piękność przyciągała swoim spojrzeniem i charyzmą. Mówi się, że była prawdziwą ‚łamaczką serc‚. Według film.wp.pl w gronie adoratorów Wojtczak znaleźli się Jan Suzin, Jerzy Połomski, czy Eugeniusz Pach. Serce spikerki należało jednak do Michała Szymańskiego, który niestety w latach 80 nagle ją opuścił i wyleciał do Stanów. Kobieta już nigdy w życiu go nie zobaczyła. 

Czy Wojtczak mieszka w starej kawalerce?

Można powiedzieć, że Edyta Wojtczak jest prawdziwie tragiczną postacią telewizji. Chociaż na ekranach emanowała uśmiechem i wzbudzała sympatię w każdym odbiorcy, to jej życie prywatne dało jej naprawdę w kość. Nieszczęśliwa miłość przyczyniła się do tego, że Wojtczak już na zawsze została sama. Co ciekawe, nie wniosła pozwu o rozwód i wciąż nosi nazwisko męża (jako drugie). Miłość chyba nigdy nie wygasła, a Wojtczak zdecydowała się na spokojną starość. Jak podaje portal se.pl, kobieta żyje za 2000 złotych emerytury i mieszka w kawalerce na ul. Marszałkowskiej. Fakt.pl dodał, że porusza się starym Fiatem Seicento. Bez względu na jej warunki, my życzymy wszystkiego najlepszego dla prawdziwej ikony telewizji! 

Jak wygląda Edyta Wojtczak?  

Gdzie mieszka Edyta Wojtczak
Fot. screen z youtube.com @Michał Fajkowski 

Edyta Wojtczak w latach 80 przeżyła prawdziwy kryzys. Opuściła ją, jej miłość życia.