Gdzie mieszka Friz? Polscy youtuberzy zarabiają dużo pieniędzy i mogą poszczycić się niezłą popularnością wśród rodaków. Milion subskrybentów na kanale to standard. Na pewno słyszeliście o jednym z najbardziej popularnych polskich youtuberów, Frizie. W tym artykule dowiecie się m.in.: ile ma lat, gdzie mieszka i jakim autem jeździ charyzmatyczny Friz.

Gdzie mieszka Friz? To pytanie pada bardzo często na wielu internetowych forach poświęconych polskiej społeczności YouTube. Postanowiłyśmy poszukać na nie odpowiedzi i jednocześnie przybliżyć naszym czytelnikom sylwetkę tego nietuzinkowego youtubera. 

Kim jest Friz?

Śledząc uważnie polskiego YouTube’a nie sposób nie znać Friza – to jedne z najchętniej oglądanych i cenionych polskich youtuberów. Szukając odpowiedzi na pytanie, gdzie mieszka Friz, natknęłyśmy się na kilka ciekawych informacji na temat samego youtubera.

Ciekawi was, jak nazywa się kanał Friza na Youtube? Kanał Friza na YouTube możecie znaleźć wpisując w wyszukiwarkę Friz. Ile subskrybentów ma Friz? Polski youtuber ma aż 1.7 milionów subskrybentów, co jest imponującym wynikiem w skali polskiej vlogosfery. Jakiego typu content tworzy Friz? Friz zasłynął jako trener pokemonów, grając w grę Pokemon GO, która była niezwykle popularna 2-3 lata temu.

Polski youtuber wybrał dość niebezpieczny i niekonwencjonalny sposób łapania Pokemonów – robił to, jadąc samochodem. W artykule opublikowanym w 2017 roku na popularnym blogu Spider’s Web autor opisał niebezpieczną zabawę Friza, krytykując jego bezmyślność i proszenie się o mandat (używanie telefonu podczas jazdy jest wykroczeniem). Pod artykułem pojawiło się wiele komentarzy broniących youtubera. Nie możemy się jednak nie zgodzić z autorem artykułu, że granie w Pokemon GO podczas jazdy samochodem (nawet jeżeli jest to 20 km/h), a właściwie używanie telefonu podczas jazdy, nie jest najbezpieczniejszą rzeczą na świecie.

Jakie filmy tworzy Friz? Friz, oprócz bycia trenerem pokemonów od początku swojej działalności w sieci publikuje filmy różnej treści – o tym, jak poderwać dziewczynę, różnego rodzaju pranki i challenge. Jakie są najpopularniejsze filmy Friza? Według jego statystyk na Youtube obecnie najwięcej odsłon ma film Friz i Kinga – wyjaśnienia (2.9 milionów odsłon), w którym youtuber wyjaśnia powody swojego rozstania ze swoją dziewczyną, Kingą. Drugim co do popularności filmem Friza jest Trampolina z taśmy klejącej (2.4 milionów odsłon), w którym youtuber skacze na trampolinie wykonanej z aż 400 warstw taśmy (sic!). 

1
2
3
4
5
6
Poprzedni artykułJak ubrać dziecko na spacer? Najważniejsze porady dla rodzica
Następny artykułGdzie mieszka Rezi? YouTube dał mu życie w luksusie
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.