Gdzie mieszka Gosia Baczyńska? Jedna z najbardziej cenionych projektantek mody w Polsce może pochwalić się spektakularnym mieszkaniem. Niejeden znajomy z branży z pewnością może pozazdrościć jej luksusowego lokum. Baczyńska ma ogromny apartament z widokiem na Pałac Kultury i Nauki.

Projektanci mody zazwyczaj sami urządzają swoje 4 kąty, tak, by jak najlepiej odzwierciedlały ich artystyczną osobowość. Nie było inaczej w przypadku znanej projektantki mody – Gosi Baczyńskiej. Gdzie mieszka Gosia Baczyńska? Projektantka zaprosiła do swojego mieszkania ekipę programu Dach Nad Gwiazdami stacji Domo+.

Gdzie mieszka Gosia Baczyńska?

Gosia Baczyńska jest uznaną projektantką mody w Polsce, a swoje atelier ma na warszawskiej Pradze na ulicy Floriańskiej. Mogłoby się wydawać, że właśnie tam również mieszka projektantka. Nic bardziej mylnego! Gdzie mieszka Gosia Baczyńska? Baczyńska postawiła na nowoczesny apartamentowiec przy Palcu Grzybowskim w centrum Warszawy. To budynek, w którym ceny mieszkań należą do najdroższych w Warszawie. Cena za metr kwadratowy zaczyna się od kilkunastu tysięcy złotych, a najtańszy apartament kosztuje 800 tysięcy złotych. Mało kogo stać nawet na najtańszą z opcji zamieszkania w apartamentowcu. Mieszkanie Gosi Baczyńskiej znajduje się na ósmym piętrze, a z jego okien rozchodzi się piękny widok na Pałac Kultury i Nauki.

Jakie jest mieszkanie Gosi Baczyńskiej?

Mieszkanie projektantki jest połączeniem nowoczesności z tradycyjnym wystrojem. Pośród nowoczesnych mebli znajdują się przedmioty, które towarzyszą Baczyńskiej od lat, dzieła młodych artystów, pamiątki czy rzeczy zakupione na aukcjach. Pokój dzienny został zaprojektowany tak, aby łatwo można było go zaaranżować na nowo, natomiast z salonu połączonego z kuchnią rozpościera się widok na panoramę Warszawy.

Ściany w jadalni są wyklejone źle zadrukowanymi arkuszami dzieł Szekspira. W sypialni artystki jest wiele kontrastów, nad nowoczesnym łóżkiem wisi tradycyjne monidło, a obok łóżka futurystyczny fotel. A gdzie garderoba? Większość ubrań Baczyńska trzyma w pobliżu umiejscowionej w innej części mieszkania pracowni. To pomieszczenie jest najbardziej industrialne – duże, szklane biurko, pofabryczny regał, nowoczesna sztuka. Mieszkanie projektantki robi ogromne wrażenie, z pewnością jest warte miliony.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Gdzie mieszka Gosia Baczyńska
materiały prasowe Domo+

Gosia Baczyńska mieszka w okolicach Placu Grzybowskiego w centrum Warszawy. Jej mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze luksusowego apartamentowca.