Gdzie mieszka Grażyna Kulczyk? Takie pytanie zadają sobie osoby, które interesują się życiem prywatnym jednej z najbogatszych kobiet w Polsce. Nic dziwnego- wdowa po Janie Kulczyku zawsze wzbudzała zainteresowanie ciekawskich, z racji na posiadany majątek. Grażyna Kulczyk swoim majątkiem rozporządza rozważnie, a jej spektakularne nieruchomości robią naprawdę duże wrażenie. Jesteście ciekawi gdzie mieszka jedna z najbogatszych kobiet w Polsce? Zobaczmy! 

Jan Kulczyk był znany nie tylko z prowadzenia szerokiej działalności na płaszczyźnie biznesowej. Razem z żoną Grażyną chętnie odwiedzali m.in.: Szwajcarię, gdzie małżeństwo miało posiadłość – teraz wystawioną na sprzedaż. Jednak zawsze z uśmiechem wracali do Poznania, które było dla obydwojga miejscem bardzo sentymentalnym. Polska jest miejscem działań biznesowych Pani Grażyny, dlatego jej biuro i dom znajdują się właśnie tutaj. 

Wyjątkowe miejsce pracy Grażyny Kulczyk

Grażyna Kulczyk znana jest ze swojego zamiłowania do sztuki i na różne sposoby stara się pokazać swoje zainteresowanie ciekawymi rozwiązaniami z tego zakresu. To dotyczy nie tylko kolejnych przedsięwzięć w stylu Stary Browar, ale również samych wnętrz, w których 68-letnia biznesmenka na co dzień przebywa.

Gdzie mieszka Grażyna Kulczyk? Pracuje i żyje głównie w Poznaniu, gdzie prowadzi swoje interesy. Jej najważniejszy gabinet znajdujący się w jednej z części znanego centrum handlowego jest wyposażony w różnego rodzaju pamiątki z dalekich podróży, które chętnie odbywała wraz z mężem, ale również i po jego śmierci. Dlatego wystrój pokojów jest ciekawy, choć nietypowy jak na wpływową biznesmenkę. Wśród przedmiotów szczególnego wyróżnienia są: fotel, zbudowany z fragmentu auta, czy stolik wsparty na oponie. Dookoła jest oczywiście pełno książek o sztuce, które potwierdzają największe hobby Pani Grażyny- szeroko rozumianą kulturę!  

Kolekcje Grażyny Kulczyk 

Sama zainteresowana nie jest chętna do udzielenia dokładniejszej wypowiedzi z zakresu gdzie mieszka Grażyna Kulczyk i jak wygląda jej życie w Polsce. W TVN pojawiły się poszczególne ujęcia z jej głównego gabinetu, ale na próżno szukać na portalach społecznościowych kadrów z jej życia. Instagram służy jej jako narzędzie marketingowe dla firmy, którą prowadzi, a posty są tematyczne-czyli stricte związane z jej działalnością biznesową- kulturalną.

Poznanianka jest znaną i cenioną na całym świecie kolekcjonerką sztuki, a jej zbiory w prywatnych przestrzeniach wciąż podsycają opinie i komentarze miłośników szeroko rozumianej kultury. Są to nie tylko obrazy uznanych autorów- ale również rzeźby, czy instalacje! Muzeum w Szwajcarii, choć nie jest odpowiedzią na pytanie Gdzie mieszka Grażyna Kulczyk?, jest jej miejscem, które daje bizneswoman kulturalne wetchnienie. Nic dziwnego, że również tam lubi spędzać swój wolny czas!

Gdzie mieszka Grażyna Kulczyk? Zobacz zdjęcia z jej rodzinnego Poznania i muzeum w Szwajcarii:  

Gdzie mieszka Grażyna Kulczyk?
Fot.: artstationsfoundation/ Instagram 

Gdzie mieszka Grażyna Kulczyk? Bizneswoman jest cenioną mieszkanką Poznania, w którym zajmuje się eventami wokół Starego Browaru. 

1
2
3
4
Poprzedni artykułDuży pies w domu. Wady i zalety posiadania psa w rozmiarze XXL
Następny artykuł36,5% Polaków ma nadwagę, a otyłość aż…
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.