Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Polska dziennikarka wiedzie szczęśliwe życie rodzinne. Lata ciężkiej pracy pozwoliły jej i ukochanemu mężowi zamieszkać dokładnie tam, gdzie marzyli. Dom wygląda jak z bajki i jest w pięknym otoczeniu. Zakochacie się w nim!

Grażyna Torbicka to gwiazda, której życie uczuciowe nigdy nie było tematem plotek. Od lat jest wierna jednemu mężczyźnie. Wspólnie uwili prawdziwe gniazdko miłości z dala od żądnych sensacji paparazzi i warszawskiego zgiełku. Ich dom to ostoja piękna, harmonii i… świętego spokoju. Nie zgadniecie, gdzie mieszka Grażyna Torbicka! Niewiele osób odważyłoby się na taką zmianę.

Gdzie mieszka Grażyna Torbicka?

Jak informuje portal pomponik.pl, Grażyna Torbicka wraz z mężem Adamem zdecydowali się opuścić Warszawę i poszukać spokojniejszego miejsca. Ich wybór padł na dotychczasowy domek letniskowy w Otwocku. 

Miejscowość jest oddalona o 25 kilometrów od Warszawy i ma znajdować się w dość ustronnym miejscu nieopodal lasu. Piętrowy domek został pomalowany na biało i obłożony brązową dachówką. Zanim para wprowadziła się, budynek musiał przejść gruntowny remont. Dziennikarce zależało, by mieć oko na pracowników, dlatego czekała z przebudową na spokojniejszy okres.

W 2014 roku nad szczęściem rodziny zebrały się czarne chmury. Na portalu pomponik.pl pojawiła się informacja, że dziennikarka jest zmuszona sprzedać swój dom na wsi. Przyczyną miał być pogarszający się stan zdrowia Krystyny Loski, matki Torbickiej. Grażyna Torbicka to bardzo oddana i kochająca córka, która nie wyobrażała sobie, że mogłaby pozostawić mamę w ciężkiej sytuacji samotną w mieszkaniu w Warszawie. Proponowała również, żeby przeniosła się do ich domku na wsi.

– Grażyna była bardziej świadoma sytuacji, ale nie chciała martwić mamy. Krystyna znowu bardzo podupadła na zdrowiu, odezwały się jej stare problemy z sercem [… ]. Broni się trochę przed tym, ale Grażyna nie ustępuje. Boi się, że mama na przykład zasłabnie w domu i nie będzie pomocy – powiedziała znajoma rodziny w rozmowie z portalem se.pl.

Nie wiadomo, jak ostatecznie rozwiązała się sytuacja rodzinna Grażyny Torbickiej. Jednak do dziś nie pojawiło się żadne potwierdzenie, że dziennikarka i jej mąż Adam Torbicki na powrót przenieśli się do stolicy. Wygląda na to, że tym razem wyszli z kłopotów obronną ręką!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gdzie mieszka grażyna torbicka
fot. instagram.com @grazynatorbicka

Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Jej dom wygląda jak z bajki!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIrena Dziedzic przed laty skrytykowała Katarzynę Dowbor. Co mocno poróżniło dziennikarki?
Następny artykułPamela Stefanowicz prowadzi Fit Lovers wraz z chłopakiem. Kim jest piękna blondynka?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.