Gdzie mieszka Joanna Liszowska? Choć gwiazda serialu Przyjaciółki świetnie oddziela życie prywatne od zawodowego, znamy kilka szczegółów na temat jej miejsca zamieszkania. Jesteście ciekawi domu Joanny Liszowskiej?

Joanna Liszowska urodziła się w Krakowie. Skończyła również tamtejsze PWST w 2001 roku. Jej kariera zaprowadziła ją jednak do Warszawy. W końcu to w stolicy kręci się najwięcej produkcji filmowych i telewizyjnych! Gwiazda serialu Przyjaciółki od 2010 jest mężatką. Jej wybrankiem został szwedzki milioner, Ola Serneke. 

Gdzie mieszka Joanna Liszowska?

Stare polskie przysłowie mówi, że tam dom twój, gdzie serce twoje. Wychodząc za szwedzkiego milionera, Joanna Liszowska stanęła przed bardzo trudnym wyzwaniem.

Zazwyczaj, kiedy dziewczynie z Polski udaje się zdobyć serce bogatego kawalera z zagranicy, mamy do czynienia z bajką o Kopciuszku. Biedna dziewczyna porzuca wykorzystującą ją rodzinę i rozpoczyna szczęśliwe dostatnie życie w pałacu, u boku swojego księcia.

Joanna Liszowska okazała się kobietą nad wyraz odważną i ambitną. Ślub z milionerem wcale jej nie rozleniwił, a aktorka nie osiadła na laurach. Mogła przecież zamieszkać w Szwecji, stając się gospodynią domową, skupioną na domu i dzieciach. Nic z tego. Aktorka kocha swój zawód, dlatego mimo wielu przeszkód, do dziś kontynuuje swoją karierę w Polsce!

Z tego właśnie powodu, aktorka jest w ciągłych rozjazdach. Ma przecież swoje zobowiązania nie tylko wobec serialu Przyjaciółki, ale jeździ także ze spektaklami po całej Polsce. Jej życie to ciągłe kursowanie między ojczyzną a Szwecją. Niełatwo więc jednoznacznie stwierdzić, gdzie mieszka Joanna Liszowska. 

Dom Joanny Liszowskiej

Ola Serneke, mąż Joanny Liszowskiej jest biznesmenem związanym z branżą budowlaną. Nie dziwi więc fakt, że od kiedy aktorka jest związana ze Szwedem, co jakiś czas dochodzą nas słuchy o jej nowych zakupach na rynku nieruchomości. 

Pierwszą informacją, była ta o kupnie szeregówki w Piasecznie niespełna dziesięć lat temu. Joanna Liszowska za swoje nowe cztery kąty miała wówczas zapłacić okrągły milion. Powierzchnia mieszkaniowa w piaseczyńskiej szeregówce miała liczyć dwieście metrów kwadratowych. Na dłuższą metę okazało się to jednak za mało!

W 2012 roku Polskę obiegła informacja, że aktorka wraz z mężem kupują niedokończoną willę w podwarszawskim Konstancinie. Imponujące zamczysko o powierzchni pięciuset metrów kwadratowych robiło ogromne wrażenie na czytelnikach tabloidów. Pokazywane wówczas zdjęcia dawały do zrozumienia, że nieważne gdzie mieszka Joanna Liszowska, ale ważne, że niczego jej nie brakuje i ma życie jak w bajce.

W 2016 roku mogliśmy się dowiedzieć, że mąż kupił Joannie Liszowskiej wspaniałą rezydencję pod Warszawą, by aktorka miała swoje gniazdko w czasie zdjęć do Przyjaciółek.

Dom Joanny Liszowskiej w Szwecji

Dom Joanny Liszowskiej w Szwecji znajduję się jeziorem Mjörn, 50 km na północny-wschód od Göteborga. Rezydencję w tej malowniczej okolicy aktorce pomagała urządzić jej matka. Dzięki temu Joanna Liszowska mogła poczuć się pewniej, a jej mama miała w końcu okazję, by spędzić z nią więcej czasu!

Przez wiele lat małżeństwo Joanny Liszowskiej i Ola Serneke sprawiało wrażenie idealnego. Ciągłe rozjazdy i wymagająca praca małżonków w końcu niestety odbiły im się czkawką. W 2018 roku, według wielu mediów w Polsce ich małżeństwo przeżywało kryzys. To właśnie fakt, że Ola Serneke musiał poświęcać wówczas bardzo dużo czasu swojej firmie budowlanej, a aktorka żyła ciągle między Polską a Szwecją miały być przyczyną owego kryzysu. Na szczęście, wszystko skończyło się szczęśliwie i choć niejeden tabloid już zacierał ręce, czekając na koniec bajki Joanny Liszowskiej, jej małżeństwo przetrwało tę ciężką próbę i trwa do dziś!

Niezależnie od tego, gdzie mieszka Joanna Liszowska, trzeba przyznać, że udało jej się zbudować prawdziwy dom. Ola Serneke i polska aktorka mają razem dwie wspaniałe córeczki, Emmę (urodzoną w 2011 roku) i Stellę (urodzoną dwa lata później). Ola Serneke, który dorobił się milionów w branży budowlanej, z pewnością doskonale zdaje sobie sprawę, że najtrwalszym materiałem do budowy domu jest miłość, a dom szwedzkiego milionera i polskiej aktorki musi mieć bardzo mocne fundamenty, skoro przetrwał już niejedną medialną burzę!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czym jeździ Joanna Liszowska? Samochód gwiazdy to luksus na kółkach
  2. Joanna Liszowska z mężem. To wpływowy i bogaty biznesmen ze Szwecji
  3. Joanna Liszowska bez makijażu i doczepianych włosów. „Piękna siedemnastka!”

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gdzie mieszka joanna liszowska
instagram.com/joannaliszowskaofficial

Joanna Liszowska od lat czaruje urodą.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJoanna Przetakiewicz ma trzech synów! Wszyscy są bardzo przystojni
Następny artykułWielki sukces Roksany Węgiel. Takiego wyniku nie osiągnęła żadna polska gwiazda
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Miłośnik starych piosenek i zapomnianych gwiazd. Zajmuje się również pisaniem piosenek i muzyką ilustracyjną do filmów. Marzy o skomponowaniu utworu dla Alibabek.