Gdzie mieszka Karolina Szostak? Lokum dziennikarki zaskakuje metrażem i wyjątkowym designem. Gwiazda pokazała mieszkanie — jest zarówno ekskluzywne, jak i kobiece. Jak prezentują się jej wnętrza?

Karolina Szostak jest jedną z bohaterek prowadzonego przez Omenę Mensah programu Domy Gwiazd. Gdzie mieszka Karolina Szostak? Jak wygląda jej własne mieszkanie? Prezenterka oprowadziła Mensah po swoim mieszkaniu. Pokazała kilka ciekawych szczegółów. 

Gdzie mieszka Karolina Szostak?

Popularna prezenterka pracuje w Warszawie, więc nic w tym dziwnego, że to właśnie w stolicy postanowiła kupić mieszkanie. Lokum Karoliny Szostak zaskakuje wielkością. Można byłoby się spodziewać wielkiego apartamentu, a mieszkanie celebrytki ma zaledwie 40 metrów kwadratowych. Dziennikarka mieszka sama i mały metraż wcale jej nie przeszkadza.

— Bardzo dobrze się w nim czuję, a to jest najważniejsze. Nieduże, ale wszystko w nim jest: kuchnia, łazienka, nawet garderoba — opowiedziała Szostak w programie.

W mieszkaniu jest wiele luster, więc mieszkanie wydaje się nieco większe. Duże wrażenie robi garderoba, która zajmuje dużą część mieszkania. Mieszkanie jest zdominowane przez buty prezenterki. Jak sama wyznała ma ich ponad 100 par.

Jak mieszka Karolina Szostak?

Mieszkanie prezenterki jest urządzone w bardzo nowoczesnym stylu. Wiele luster, szklanych mebli nadaje lokum modernistycznego stylu, co może sprawiać wrażenie chłodu i surowości. Kanapa w ciepłym kolorze, zasłony, dywany czy drewniana podłoga sprawiają, że wnętrze staje się bardziej przytulne. Prezenterka nie zagraca swojego mieszkania zbędnymi ozdobami. Kaloryfery są umieszczone w podłodze. W ten sposób Karolina jest w stanie zaoszczędzić wiele przestrzeni. Mimo małego metrażu mieszkanie dziennikarki robi piorunujące wrażenie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Gdzie mieszka karolina szostak
Domo+

W mieszkaniu Karoliny Szostak znajduje się dużo luster. To celowy zabieg, aby powiększyć optycznie lokum. Mieszkanie ma 40 metrów kwadratowych. Lustra sprawiają wrażenie, że mieszkanie wydaje się o wiele większe niż w rzeczywistości.

Gdzie mieszka karolina szostak
Domo+

Sypialnia Karoliny łączy się z pokojem dziennym. Prezenterka postanowiła na meble w ciepłych barwach, aby przestrzeń była bardziej przytulna. Włochaty dywan, brązowa kanapa  nadają mieszkaniu więcej życia i kolorytu.

Gdzie mieszka karolina szostak
Domo+

Jak w pozostałej części mieszkania dominują lustra i szklane dodatki, tak w sypialni prezenterki jest znacznie przytulniej. Dziennikarka ma duże z różową narzutą, obok którego stoi mała, czarna szafka nocna. Co ciekawe, lampka nocna nie znajduje się na szafce, a jest przymocowana do ściany za łóżkiem.

Gdzie mieszka karolina szostak
Domo+

Kuchnia jest urządzona w nowoczesnym minimalistycznym stylu. Karolina Szostak bardzo dużo pracuje, więc nie ma zbytnio czasu na przesiadywanie w kuchni.

Gdzie mieszka karolina szostak
Domo+

Karolina ma dużą garderobę. Jak sama przyznaje jej garderoba zajmuje 20% całego mieszkania. Co ciekawe, goście dziennikarki, aby wejść do łazienki muszą przejść przez stos ubrań prezenterki.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czym jeździ Magda Gessler? To limuzyna warta więcej niż mieszkanie
  2. Jak schudła Agnieszka Chylińska? Gwiazda zaskoczyła swoim szczerym wyznaniem
  3. Kim jest ojciec Doroty Szelągowskiej? Pokazała z nim zdjęcie i zachwyciła fanów
  4. Fani Margaret załamani, przeżywają dramat. Nie mogą w to uwierzyć

źródło: plotek.pl/Domi+