Gdzie mieszka Kinga Rusin? Ceniona gwiazda bardzo chętnie upublicznia swoje życie prywatne na łamach Instagrama- w tym, wnętrza swojego domu. Miejsce, w którym mieszka jest cichym przystankiem po pełnej przygód pracy, do którego z chęcią wraca. Luksusowy apartament gwiazdy zachwyca! Też jesteście ciekawi, jak urządziła się ceniona dziennikarka? Zajrzyjmy do jej czterech kątów! 

Gwiazda TVN-u znana jest ze swojego wysublimowanego stylu i eleganckich stylizacji w Dzień Dobry TVN. Aranżacja jej wnętrz również nie mogła odbiegać od klasycznych rozwiązań! Apartament Rusin zachwyca idealnym doborem stonowanych kolorów i nienachalnymi dodatkami. Nie zapomniała jednak o elementach, które czynią dom przytulnym. Szczególnie że w jej miejscu zamieszkania pojawiają się córki, Pola i Iga! Gdzie mieszka Kinga Rusin?

Gdzie mieszka Kinga Rusin? 

Znana prezenterka na miejsce swojego apartamentu wybrała sobie zaciszny Mokotów- dzielnica ta ma wiele zalet i jest rekomendowana przez wiele osób. Przede wszystkim ważna jest bliskość pracy – do programu w studio TVN w centrum, Rusin musi wstawać w porannych godzinach. Wybór mieszkania w nowym budownictwie to świetny pomysł, który można urządzić na wiele sposobów. Jakie faktury i materiały wybrała nasza bohaterka? Instagram gwiazdy przychodzi nam w tej kwestii z pomocą! 

Gdzie mieszka Kinga Rusin? Jej mieszkanie jest nie tylko funkcjonalne, ale też bardzo gustownie urządzone. Ciemne drewniane podłogi w salonie tworzą świetny kontrast z białym półkami. Z kolei łazienka to już popisowy pokój w tym domu – wystarczy spojrzeć na wspaniały szary marmur, którym wyłożone są ściany i podłoga pomieszczenia. Nic dziwnego, że to właśnie tutaj Rusin wykonuje zdjęcia w swoich stylizacjach!

Do mieszkania przychodzą również córki prezenterki, a na co dzień mieszka w nim również pies Czarek – znany bywalec TVN-owskich korytarzy. Podczas tworzenia od podstaw wnętrz dziennikarka z pewnością myślała o funkcjonalnym domu dla każdego z nich!

ZOBACZ ZDJĘCIA:  

gdzie mieszka Kinga Rusin
Fot.: kingarusin/ Instagram 

Sławna dziennikarka ceni sobie klasyczne i wygodne rozwiązania. Jej mieszkanie na Mokotowie to prawdziwa oaza spokoju! 

 

gdzie mieszka Kinga Rusin
Fot.: kingarusin/ Instagram 

Duże otwarte przestrzenie są przez prezenterkę bardzo lubiane. 

 

gdzie mieszka Kinga Rusin
Fot.: kingarusin/ Instagram 

Gdzie mieszka Kinga Rusin? Apartament prezenterki jest piękny, a marmurowe podłogi w łazience to znak rozpoznawczy jej świetnego stylu.  

Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.