Gdzie mieszka Magda Gessler? Restauratorka bardzo często chwali się swoim wnętrzami na Instagramie. Mało kto wie, gdzie tak naprawdę mieszka. Jak się okazuje, domy Magdy Gessler są oddalone od siebie o 7000 km. Jak mieszka? Jak urządziła swój dom?

Gdzie mieszka Magda Gessler? Na swoim Instagramie określa się jako artystka. Restauratorka ukończyła malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych, a swoją miłość do sztuki przełożyła właśnie na mieszkanie. Nie jedna z nas mogłaby czerpać inspiracje z jej wnętrz. Jak mieszka Magda Gessler?

Gdzie mieszka Magda Gessler?

Zanim zajrzymy do wnętrz Magdy Gessler, możemy przypomnieć sobie Kuchenne Rewolucje i moment, w którym restauratorka robi metamorfozę wnętrz. Niejednokrotnie zauważyliśmy, że lubi jasne i czyste wnętrza, dużą ilość kwiatów i ciepły, domowy klimat. Programowy styl nie jest tylko czymś na potrzeby telewizji, a prawdziwym odzwierciedleniem wyczucia wnętrz Magdy Gessler. Tym razem zajrzeliśmy na jej Instagram i przekonaliśmy się, że mieszkanie restauratorki jest równie artystyczne i przytulne.

Jak mieszka Magda Gessler?

Polski dom Magdy Gessler jest położony w podwarszawskich Łomiankach. Kolory wnętrz wypełniają ciepłe odcienie, głównie pomarańcz. Całość jest utrzymana w przepychu. Restauratorka nie rezygnuje z dodatków, w kontach, na półkach i komodach styl dopełniają lampy i rośliny. Drewniane podłogi przykrywają duże, kwieciste dywany. Dom okala duży ogród i drewniana altana.

Gwiazda jest w długim związku z Waldemarem Kozłowskim – chirurgiem medycyny estetycznej, mieszkającym w Kanadzie. Jak się okazuje, związek na odległość nie jest problemem, bo Magda Gessler bardzo często odwiedza go w odległym kraju. Tam też spędza swój czas wolny. Ze względu na różnicę charakterów, wystrój wnętrz w domu Waldemara różni się od polskiego azylu Magdy. Jest w nim więcej nowoczesności, ogród wypełniony jest roślinami i miejscem z jacuzzi. Wnętrza przeważają w kolorze bieli. Magda Gessler dodała jednak swój motyw, w postaci licznych kwiecistych dywanów.

ZOBACZ GALERIĘ:

gdzie mieszka Magda Gessler
fot. instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler bardzo lubi ciepłe wnętrza, dlatego mieszkanie wypełniają barwy czerwieni i pomarańczy.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle waży Marina Łuczenko? Dziewczyny chcą wyglądać jak ona
Następny artykułAnna Mucha: Kuba Wojewódzki to jej były facet. Historia wielkiej miłości
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.