Gdzie mieszka Magdalena Ogórek? 39-letnia historyk i doktor nauk humanistycznych jest niezwykle interesującą osobą. Nic dziwnego, że jej wnętrze jest pełne dodatków, które świadczą o jej zamiłowaniu do zamierzchłych czasów. Wnętrze robi piorunujące wrażenie- widać, że dekorowanie prywatnej przestrzeni należy do jej pola zainteresowań. Przekonajmy się, co jedna z najpiękniejszych kobiet w polityce kryje w swoich półkach i szafkach! 

Była kandydatka na urząd prezydenta Polski, obecnie prowadzi programy w TVP. Jako gospodyni W tyle wizji i Studio Polska ma dużo pracy, a najchętniej wypoczywa w swoim własnym domu. Też jesteście ciekawi, wśród jakich mebli i akcesoriów historyczka nabiera siły po pracy? 

Balkon, półki z książkami i rattanowe meble – gdzie mieszka Magdalena Ogórek?  

Magdalena Ogórek dba o wypoczynek po niewątpliwie ciężkiej pracy, jaką jest publicystyka w Telewizji Publicznej. Dlatego swoje mieszkanie urządziła w taki sposób, aby mogło one służyć przede wszystkim relaksowi. W wydaniu Magdaleny Ogórek oznacza to przede wszystkim dużo dobrej literatury, która ozdabia jej półki w salonie. Większość pozycji to oczywiście książki o tematyce historycznej, a literaturę skupuje również za granicą! 

Gdzie mieszka Magdalena Ogórek? Jest to przytulne warszawskie mieszkanie, z dużym balkonem, na którym możemy znaleźć meble z rattanu. Zdjęcia w Internecie wskazują na nowoczesną zabudowę. Wcześniej wspomnianą lekturę z pewnością dobrze czyta się na takim obszernym metrażu, patrząc na upublicznione zdjęcia z tarasu na jej Instgaramie. Dodatkowo podłogę zdobi bujna roślinność, mogąca z powodzeniem zastąpić iglaki z ogródka.  

Na co również warto zwrócić uwagę to sam dobór mebli w środku mieszkania– mowa tutaj o starym pianinie, drewnianych stołach czy drobnych antykach. Gwiazda również dba o to, by na stolikach znalazły się świeżo ścięte kwiaty, a sam ich kształt bardzo podkreśla romantycznie urządzone wnętrza!

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Gdzie mieszka Magdalena Ogórek?
Fot.: magdalena.ogorek/ Instagram 

Gdzie mieszka Magdalena Ogórek? Jest to mieszkanie pełne książek o tematyce historycznej! 

Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.