Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gdzie mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan? Gwiazda ma spektakularny dom
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 08.02.2019 11:43

Gdzie mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan? Gwiazda ma spektakularny dom

Gdzie mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan? Gwiazda ma spektakularny apartament
fot. facebook.com/MałgorzataRozenek-Majdan

Gdzie mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan? Gwiazda chętnie publikuje zdjęcia ze swojego pięknego domu na Instagramie. Jednak do niedawna nie było wiadomo, gdzie dokładnie znajduje się jej dom. Sprawdziliśmy – jej gniazdko, naprawdę jest zachwycające! Jesteście ciekawi gdzie się znajduje?

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciągu ostatnich kilku lat wywalczyła sobie pozycję jednej z najjaśniejszych gwiazd TVN. Ze swoimi dwoma synami i mężem Radosławem Majdanem żyje w luksusowych warunkach. Gdzie mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan? Nigdy nie zgadlibyście, że właśnie tam para uwiła swoje gniazdko rodzinne.

Gdzie mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan?

Jak informuje portal viva.pl, Małgorzata Rozenek-Majdan mieszka z rodziną na warszawskim Służewcu. Przeprowadziła się tam z innego zakątka stolicy – Sadyby. Niestety, z powodu zbyt czasochłonnych dojazdów Małgorzata i Radosław zdecydowali się zmienić położenie na bardziej dogodne.

Dodatkowo nowy dom znajduje się znacznie bliżej prywatnych szkół, do których uczęszczają Stanisław i Tadeusz, synowie Rozenek-Majdan. Co ciekawe, w tej samej okolicy mieszka były mąż 40-letniej prezenterki, aktor Jacek Rozenek. To z pewnością powód do radości dla chłopców, którzy mogą swobodnie odwiedzać swojego tatę.

Prawdopodobnie państwo Majdan zdecydowali się na zakup domu z ogrodem. Małgorzata Rozenek-Majdan wspominała w wywiadzie udzielonym magazynowi VIVA!, że właśnie o takim miejscu marzy:

–(…) nasze najważniejsze plany nie mają nic wspólnego z pracą. Mamy marzenie o dużym domu z ogrodem. Już wiemy dokładnie jak będzie wyglądał. – powiedziała gwiazda TVN.

Te wnętrza musiały kosztować fortunę! Jak wygląda dom Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie chwali się na Instagramie zdjęciami wykonanymi we wnętrzu swojego pięknego domu. Co udało się nam podpatrzeć?

W domu znajduje się obszerny salon, utrzymany w odcieniach granatu, niebieskości i szarości. Obszerna kanapa jest wyłożona miękkimi poduszkami, na których uwielbiają wypoczywać pupile gwiazdy. Podłoga została wykonana z jasnych, prawdopodobnie beżowych płytek. Na oszklonych szafkach leżą książki i stoi wazon z kwiatami, a całość oświetlają lampy. Na ścianie znajduje się ogromny telewizor.

Reszta domu gwiazdy TVN jest urządzona w nowoczesnym stylu oraz utrzymana w odcieniach szarości, z jasną podłogą. Na szafkach możemy dostrzec srebrne ozdoby, a także rodzinne fotografie. Kiedy robi się ciepło, rodzina może cieszyć się słońcem, przesiadując w miękkich fotelach na tarasie.

Zazdrościmy Małgorzacie Rozenek-Majdan i jej rodzinie takiego pięknego domu!

Zobacz zdjęcia domu Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jest na co popatrzeć!

gdzie mieszka małgorzata rozenek

Gdzie mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan? Ma przepiękny dom!

gdzie mieszka małgorzata rozenek-majdan

W salonie jest pełno miękkich poduszek, na których lubią wylegiwać się pieski Małgorzaty Rozenek-Majdan.

gdzie mieszka małgorzata rozenek-majdan

Salon jest utrzymany w odcieniach szarości i niebieskości.

gdzie mieszka małgorzata rozenek-majdan

Reszta domu jest utrzymana w nowoczesnym stylu.

gdzie mieszka małgorzata rozenek-majdan

W cieplejsze dni rodzina gwiazdy ma do dyspozycji przestronny taras.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

  1. Ile zarabiają aktorzy? Polscy artyści zarabiają od 200 zł do 12 tysięcy ZA DZIEŃ
  2. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Gwiazda inkasuje POTĘŻNE kwoty za koncerty
  3. Powstały kulki do kąpieli z…prosecco! Kto chętny?

źródło: viva.pl