Gdzie mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan? Gwiazda chętnie publikuje zdjęcia ze swojego pięknego domu na Instagramie. Jednak do niedawna nie było wiadomo, gdzie dokładnie znajduje się jej dom. Sprawdziliśmy – jej gniazdko, naprawdę jest zachwycające! Jesteście ciekawi gdzie się znajduje?

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciągu ostatnich kilku lat wywalczyła sobie pozycję jednej z najjaśniejszych gwiazd TVN. Ze swoimi dwoma synami i mężem Radosławem Majdanem żyje w luksusowych warunkach. Gdzie mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan? Nigdy nie zgadlibyście, że właśnie tam para uwiła swoje gniazdko rodzinne.

Gdzie mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan?

Jak informuje portal viva.pl, Małgorzata Rozenek-Majdan mieszka z rodziną na warszawskim Służewcu. Przeprowadziła się tam z innego zakątka stolicy – Sadyby. Niestety, z powodu zbyt czasochłonnych dojazdów Małgorzata i Radosław zdecydowali się zmienić położenie na bardziej dogodne.

Dodatkowo nowy dom znajduje się znacznie bliżej prywatnych szkół, do których uczęszczają Stanisław i Tadeusz, synowie Rozenek-Majdan. Co ciekawe, w tej samej okolicy mieszka były mąż 40-letniej prezenterki, aktor Jacek Rozenek. To z pewnością powód do radości dla chłopców, którzy mogą swobodnie odwiedzać swojego tatę.

Prawdopodobnie państwo Majdan zdecydowali się na zakup domu z ogrodem. Małgorzata Rozenek-Majdan wspominała w wywiadzie udzielonym magazynowi VIVA!, że właśnie o takim miejscu marzy: 

–(…) nasze najważniejsze plany nie mają nic wspólnego z pracą. Mamy marzenie o dużym domu z ogrodem. Już wiemy dokładnie jak będzie wyglądał. – powiedziała gwiazda TVN.

Te wnętrza musiały kosztować fortunę! Jak wygląda dom Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie chwali się na Instagramie zdjęciami wykonanymi we wnętrzu swojego pięknego domu. Co udało się nam podpatrzeć?

W domu znajduje się obszerny salon, utrzymany w odcieniach granatu, niebieskości i szarości. Obszerna kanapa jest wyłożona miękkimi poduszkami, na których uwielbiają wypoczywać pupile gwiazdy. Podłoga została wykonana z jasnych, prawdopodobnie beżowych płytek. Na oszklonych szafkach leżą książki i stoi wazon z kwiatami, a całość oświetlają lampy. Na ścianie znajduje się ogromny telewizor.

Reszta domu gwiazdy TVN jest urządzona w nowoczesnym stylu oraz utrzymana w odcieniach szarości, z jasną podłogą. Na szafkach możemy dostrzec srebrne ozdoby, a także rodzinne fotografie. Kiedy robi się ciepło, rodzina może cieszyć się słońcem, przesiadując w miękkich fotelach na tarasie.

Zazdrościmy Małgorzacie Rozenek-Majdan i jej rodzinie takiego pięknego domu!

Zobacz zdjęcia domu Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jest na co popatrzeć!

gdzie mieszka małgorzata rozenek
fot. instagram.com @m_rozenek

Gdzie mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan? Ma przepiękny dom!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak schudła Marta Manowska? Zrobiła bardzo prostą rzecz…
Następny artykułSzansa na sukces ZNÓW w telewizji! Będą nowi prowadzący
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.