Marta Manowska wielokrotnie się przeprowadzała. Jak mieszka obecnie słynna prowadząca „Rolnik szuka żony”? Okazuje się, że dziennikarka ma jedno wielkie marzenie, związane z miejscem zamieszkania.

Manowska dużo podróżuje, także w związku z jej pracą. Prowadzenie tak znanych programów, jak „Rolnik szuka żony” czy „Sanatorium miłości” musi być bardzo czasochłonne. Czy prezenterka ma swoją ostoję, w której może wypocząć?

Gdzie mieszka Marta Manowska?

Manowska bardzo chroni swoje życie prywatne. Niewiele wiadomo na temat jej partnerów czy miejsca zamieszkania. Wiadomo, że dziennikarka ma mieszkanie w Warszawie. Wybór stolicy nie jest dziwny, biorąc pod uwagę, gdzie pracuje na co dzień.

Okazuje się jednak, że Manowska marzy, by zamieszkać w całkiem innym miejscu i okolicy. Choć zdjęcia jej apartamentu robią wrażenie (publikujemy je poniżej), to celebrytka marzy, by wynieść się z wielkiego miasta i osiąść w spokojnej okolicy.

W rozmowie z portalem Jastrząb Post wyznała jakiś czas temu, że chciałaby zamieszkać w pobliżu natury, niedaleko lasu. To właśnie w takim otoczeniu chciałaby osiąść na zawsze:

Mam swoje cele, do których zmierzam. Chciałabym mieć dom blisko lasu. Największe wrażenie robią na mnie nie miasta, ale właśnie natura. Marzy mi się dom na zawsze. Taki bezpieczny port – wyznała Manowska.

Mieszkanie Marty Manowskiej – zobacz zdjęcia:

Źródło: Jastrząb Post, Telemagazyn

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ich zaręczyn chyba nikt się nie spodziewał. W sieci aż huczy, aktorka pokazała nagranie
  2. Był policjantem w „Rodzinie zastępczej”. Teraz ma siwe włosy i brodę, ludzie oglądają się za nim na ulicy
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić