Nie od dziś wiadomo, że obecny Premier naszego kraju może pochwalić się niebagatelną fortuną. Nic więc dziwnego, że sporą jej część przeznaczył na wyjątkowy i przytulny dom. Gdzie mieszka Mateusz Morawiecki?

To, w jakich warunkach mieszka polityk widać po ostatnio wrzuconym przez niego zdjęciu. A gdzie znajduje się ta ekskluzywna willa?

Gdzie mieszka Mateusz Morawiecki?

Choć polityk mógłby pozwolić sobie na dom na odludziu, by mieć spokój od reporterów i opozycjonistów, obecnie rezyduje niemalże w samym centrum Warszawy. Posiada wielką, czteropoziomową willę. Całkowita powierzchnia jego domu wynosi około 300 metrów kwadratowych. Jest więc gdzie się podziać!

Na wspomnianej wyżej fotografii, którą Mateusz Morawiecki umieścił na Facebooku, widać, jak spędza Sylwestra. Nowy Rok świętował w skromnym, ale bardzo ważnym gronie. Celebrował go bowiem wraz z dwójką dzieci oraz swoją żoną.

Po zdjęciu widać, jak świątecznie urządzony jest dom Premiera. W tle widnieje bowiem klasycznie przystrojona, żywa choinka, a z karniszy zwisają lampki. Można przypuszczać, że to zaledwie ułamek wszystkich, domowych dekoracji, jakimi mogą pochwalić się państwo Morawieccy.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”

Źródło: natemat.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl