Gdzie mieszka Meghan Markle? Księżna Sussex razem z mężem przygotowują się na powitanie ich pierwszego dziecka. Urządzili się z dala od królowej Elżbiety. Czy to prawda, że przyczyną był konflikt świeżo upieczonych małżonków z księciem Williamem i Kate Middleton? 

Od dnia, kiedy ogłoszono jej zaręczyny z brytyjskim księciem, media śledzą każdy Meghan Markle. Bajkowa ceremonia, podróż poślubna, a potem ciąża: fani i dziennikarze nie nadążali za zmianami w życiu księżnej Sussex. Teraz okazało się, że arystokratka postanowiła uwić swoje rodzinne gniazdko w innym miejscu, niż sądzono. Gdzie mieszka Meghan Markle? Nie obyło się bez dramatycznych momentów. 

Dlaczego Meghan Markle się wyprowadza?

Jak informuje portal plotek.pl, do niedawna Meghan Markle i książę Harry mieszkali w londyńskim Pałacu Kensington. Pozostaje on własnością brytyjskiej rodziny królewskiej już od XVII wieku! Jednak niedawno para podjęła decyzję o przeprowadzce. 

Małżonkowie nie byli jednak właścicielami całego budynku. Do ich dyspozycji pozostawała wyłącznie niewielka część, na którą składały się salon, dwie sypialnie, łazienka oraz kuchnia. Nie byłoby więc nic dziwnego, w tym, że zapragnęliby dysponować bardziej przestronnym lokum. Zwłaszcza że spodziewają się powiększenia rodziny.

Kolejną istotną przyczyną miał być konflikt, jaki panuje między Mehan Markle i księciem Harrym a jego bratem Williamem i Kate Middleton. Od dawna do mediów docierają niepokojące sygnały, że obie pary niezbyt dobrze się dogadują. Nic dziwnego, że królowa postanowiła interweniować i poleciła wnukowi z żoną znaleźć nowy dom. 

Gdzie mieszka Meghan Markle?

Na razie nie wiadomo, gdzie mieszka Meghan Markle. Księżnej Sussex i jej mężowi zależy, by zachować lokalizację w ścisłej tajemnicy. Mają ku temu istotne powody.

Na początku Meghan i książę Harry planowali przenieść się do luksusowej willi. Jednak krótko po podpisaniu umowy okazało się, że jej adres został odkryty przez psychofanów. Niestety, mimo że para ostatecznie nie zamieszka w wynajętym domu, będzie zmuszona przez następne dwa lata uiszczać słoną zapłatę. Na szczęście w nowym miejscu będą mogli liczyć na hojne wsparcie królowej Elżbiety i księcia Karola. Jak podano w oficjalnym oświadczeniu: 

– Gospodarstwo domowe, które powstanie przy wsparciu Królowej i Księcia Walii, zostanie założone wiosną. Będzie ono finansowane przez Księstwo Lancaster, Księstwo Kornwalii i Grant Suwerenny – czytamy na plotek.pl.

Jak myślicie, gdzie mieszka Meghan Markle? Została z mężem w Londynie? A może postanowiła poszukać szczęścia w spokojniejszym miejscu?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gdzie mieszka meghan markle
fot. instagram.com @kensingtonroyal

Gdzie mieszka Meghan Markle? Żona księcia Harry’ego musiała niedawno zmienić miejsce pobytu.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułBożena Marki to tragiczna gwiazda TVP. Jedno wystąpienie zmieniło jej życie
Następny artykułMaryla Rodowicz mieszka w nawiedzonym domu! Czy to prawda, że szuka egzorcysty?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.