Gdzie mieszka Michał Wiśniewski? Niewiele gwiazd może sobie pozwolić na podobne warunki. Willa muzyka jest ogromna, luksusowa i pełna dzieł sztuki. Lider Ich Troje urządził ją z ogromną starannością i wyczuciem stylu. Goście nie będą narzekali na nudę — znajdują się tam m.in. pokój do gier oraz bogata kolekcja płyt. Mamy zdjęcia!

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych i zarazem barwnych rodzimych wokalistów. Prawdziwy kolorowy ptak polskiej sceny, wobec którego nikt nie potrafi pozostać obojętny. Tak niezwykły artysta nie mógłby zadowolić się przebywaniem w zwykłych warunkach. Nie uwierzycie, gdzie mieszka Michał Wiśniewski! Ma ociekającą luksusem willę, odseparowaną od świata zewnętrznego. To zarazem jego azyl i miejsce, gdzie cieszy się obecnością najbliższych. Znamy szczegóły, o których nie mieli pojęcia jego fani!

Gdzie mieszka Michał Wiśniewski?

Jak podaje portal viva.pl, Michał Wiśniewski w marcu 2019 roku zdecydował się na udział w programie MTV Cribs. Gwiazdor postanowił uchylić rąbek życia prywatnego i zaprosił dziennikarzy do swojego domu w Magdalence. Wszyscy byli pod wrażeniem, jak wygląda jego willa — na zewnątrz i w środku. 

Michał Wiśniewski zdecydował się zamontować dookoła domu wysokie ogrodzenie i potężną bramę, która chroni gospodarza przed niechcianymi gośćmi i natrętnymi paparazzi. Piosenkarz zdecydował się także na wykopanie urokliwego oczka wodnego. Teren całego podwórka został gęsto obsadzony drzewkami i krzakami. Dookoła komina wije się roślina pnąca, a po ścianach budynku — bluszcz. 

Jak wygląda dom Michała Wiśniewskiego w środku?

Chociaż można było się spodziewać, że Michał Wiśniewski urządzi swoje gniazdko w awangardowym stylu, ku zaskoczeniu ekipy programu gwiazdor postawił na dość klasyczny wystrój. W sercu domu znajduje się salon z eleganckim kominkiem, na którym są poustawiane zdjęcia rodziny piosenkarza. 

Salon Michała Wiśniewskiego jest na tyle obszerny, że znalazło się tam również miejsce dla fortepianu i stołu szachowego. Czyżby po wyczerpujących koncertach muzyk lubił oddawać się intelektualnym rozrywkom i relaksować przy dźwiękach instrumentu? Kolejnym ważnym pomieszczeniem jest biuro Wiśniewskiego. Na ścianach gabinetu znajdują się m.in. liczne złote płyty, które miał okazję zdobyć w trakcie swojej wieloletniej kariery. 

Sporą część jednej ze ścian biura zajmuje sięgająca sufitu półka. Piosenkarz umieścił na nich swoje ulubione płyty — musi ich mieć co najmniej kilkaset! Do dyspozycji gwiazdora jest również profesjonalny stół do gry w brydża czy gigantyczna łazienka z wanną, w której mogłoby się zmieścić nawet kilka osób! Michał Wiśniewski jest nie tylko wielbicielem muzyki, lecz także sztuki. Jak ustaliła viva.pl, do ulubionych artystów gwiazdora, którego prace zdobią ściany jego domu, należy m.in. Rafał Olbiński. 

Spodziewalibyście się, gdzie mieszka Michał Wiśniewski? Nie możemy wyjść z zachwytu nad jego dobrym gustem i fantazją!

ZOBACZ ZDJĘCIA DOMU MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO:

gdzie mieszka michał wiśniewski
fot. materiały prasowe MTV Cribs

Gdzie mieszka Michał Wiśniewski? Viva.pl ustalił, że gwiazdor ma willę w Magdalence. 

gdzie mieszka michał wiśniewski
fot. materiały prasowe MTV Cribs

Fani nie spodziewali się, że lider Ich Troje jest miłośnikiem tradycyjnego stylu. 

gdzie mieszka michał wiśniewski
fot. materiały prasowe MTV Cribs

Do dyspozycji Michała Wiśniewskiego jest obszerny gabinet. 

gdzie mieszka michał wiśniewski
fot. materiały prasowe MTV Cribs

Michał Wiśniewski kocha muzykę, o czym najlepiej świadczy ilość posiadanych przez niego płyt. 

gdzie mieszka michał wiśniewski
fot. materiały prasowe MTV Cribs

Gdzie mieszka Michał Wiśniewski? Dom gwiazdora ma wszelkie wygody. 

gdzie mieszka michał wiśniewski
fot. materiały prasowe MTV Cribs

Michał Wiśniewski jest wielkim miłośnikiem sztuki — obrazy wiszą nawet w jego łazience!

ZOBACZ TEŻ:

    1. Doda podjęła ważną decyzję. „Przestałam pić alkohol, bo mój mąż nie pije”
    2. Barbara Kurdej-Szatan skomentowała odejście z TVP: ”Można było zrobić to w bardziej elegancki sposób”
    3. Syn Kasi Nosowskiej zaręczył się. Jego teściowa to znana dziennikarka
    4. Turystki chciały zrobić zwykłe selfie. Uwieczniły na zdjęciu coś, co pomogło schwytać przestępczynię
    5. Mama była przerażona mieszkaniem syna. Gdy weszła do środka ścięło ją z nóg

źródło: viva.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.