Monika Richardson miała dziś poważne problemy. Wszystko przez stan kamienicy, w której mieszka. Dziennikarka opublikowała zdjęcia z wnętrza budynku. Gdzie mieszka Monika Richardson?

Richardson po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim związała się z Konradem Wojterkowskim. Para wiedzie szczęśliwe życie w pięknej, zabytkowej dzielnicy Warszawy.

Gdzie mieszka Monika Richardson?

Richardson i jej obecny partner, Konrad Wojterkowski, mieszkają w niezwykłej części Warszawy. Stary Żoliborz to najstarsza część dzielnicy. Pierwsze zabudowania powstały tam za czasów Stanisława Poniatowskiego.

W pobliżu znajduje się stacja kolejowa Warszawa Gdańska i stacja metra Plac Wilsona, a także tak zabytkowe budynki, jak Cytadela Aleksandryjskakościół św. Stanisława Kostki.

Na terenie Starego Żoliborza swoje osiedla zbudowało wiele spółdzielni mieszkaniowych. Richardson mieszka w kamienicy, należącej do jednej z nich. Dziennikarka opublikowała zdjęcia z gigantycznego remontu, jaki odbywa się w budynku.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dziennikarka założyła ostatnio szkołę językową w Warszawie. Siedziba instytucji znajduje się na Starej Ochocie i pochłania wiele czasu oraz energii. Dziś Richardson miała zaplanowane spotkanie on-line, jednak hałas panujący na klatce schodowej uniemożliwiał jej komunikację.

Dzisiaj ważna rozmowa zawodowa. Spotkanie jest online i nieopatrznie umówiłam je w domu, a nie w szkole. Tymczasem nasza kamienica wygląda tak – pisze Richardson na Instagramie.

Na szczęście dziennikarce udało się uprosić pracujących w budynku robotników, by przerwali pracę na 20 minut – dzięki temu mogła dokończyć rozmowę.

Sądząc po zdjęciach, jakie opublikowała Richardson, można zgadywać, jak ogromny hałas panuje w kamienicy na co dzień. Fotografie mogą przyprawić o palpitację serca. Dziennikarka pociesza się:

Na końcu będzie pięknie, ale póki co, schowałam się w Zosi sypialni ze słuchawkami na uszach. Trzymajcie kciuki za remont i za rozmowę proszę – poprosiła swoich fanów.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Monika Richardson (@monikarichardson)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Monika Richardson (@monikarichardson)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”: Widzowie zaskoczeni zachowaniem prowadzącej. Co sobie myślała?
  2. Dziś wieczorem wielka filmowa uczta dla widzów. Polsat pokaże kultową produkcję
  3. Piotr Gąsowski w centrum dramatycznych zdarzeń. Przyjechała straż