Gdzie mieszka Natalia Siwiec? Włożyła wiele wysiłku  i jeszcze więcej pieniędzy w urządzanie swojego rodzinnego gniazdka. Jest elegancko i efektownie, ale z pazurem. Siwiec to prawdziwa perfekcjonistka: jej dom spowoduje, że opadną wam szczęki!

Niektórym mogło się wydawać, że gdy urodzi dziecko, skupi się na wychowywaniu i zapomni o show-biznesie. Nic bardziej mylnego! Natalia Siwiec udowodniła, że można być wspaniałą i kochającą mamą, a jednocześnie spełniać się jako kobieta i robić karierę. Daje z siebie sto procent w każdej dziedzinie życia: jako partnerka, rodzic, gwiazda, a także… bogini domowego ogniska! Kiedy urządzała swój nowy dom, włożyła w wystrój całe serce. Gdzie mieszka Natalia Siwiec?

Gdzie mieszka Natalia Siwiec?

Jak informuje portal jastrzabpost.pl, Natalia Siwiec przeniosła się do nowego domu jesienią zeszłego roku. Jej poprzednia willa była urządzona w stylu high glamour. Szczególną uwagę zwracały białe posadzki i ogromna garderoba gwiazdy, wypełniona od sufitu po podłogę kreacjami od projektantów. 

Jednak przy okazji przeprowadzki gwiazda zdecydowała, że tym razem chciałaby czegoś zupełnie odmiennego. Czego dokładnie?

 – […] To będzie dom, który nie będzie urządzony podobnie do żadnego z domów, mieszkań, w których mieszkałam. Podróże bardzo ten styl zmieniają i sprawiają, że staje się bardziej wysublimowany – przyznała Siwiec w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl

Natalia Siwiec i jej mąż Mariusz Raduszewski zrezygnowali również z basenu. Nie wykluczają jednak, że zdecydują się na niego w przyszłości, o ile lato nadal będzie rozpieszczało mieszkańców Polski wysokimi temperaturami. Zamiast jednej garderoby pani domu wyznaczyła dwa mniejsze pomieszczenia, w których będzie przechowywała swoje ubrania. 

Jak wygląda dom Natalii Siwiec?

Dom Siwiec jest jasny i obszerny, a szczególną uwagę zwracają ogromne okna, dzięki którym domownicy mogą cieszyć się światłem słonecznym. Ściany zostały pomalowane na beżowy kolor, który idealnie harmonizuje z jasną podłogą. Dominują różne odcienie bieli, a centralnym punktem salonu jest obszerna kanapa, wypełniona poduszkami i kocami. To nadaje wnętrzu niezwykłej przytulności. 

Natalia z mężem i córeczką Mią Raduszewską jedzą posiłki przy eleganckim stole z kamiennym blatem. Pani domu dobrała do niego oryginalne krzesła: część modeli jest przeźroczysta, a część w złotym kolorze.

Mieszkanie Natalii Siwiec jest niezwykle eleganckie i z klasą, ale nie brakuje w nim bardziej oryginalnych elementów. Idealnie współgra z charakterem swojej pięknej właścicielki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gdzie mieszka natalia siwiec
fot. instagram.com @nataliasiwiec.official

Gdzie mieszka Natalia Siwiec? Gwiazda przeprowadziła się kilka miesięcy temu.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKim jest mąż Ewy Minge? Cudowne wieści
Następny artykułMeghan Markle zlinczowana! George Clooney stanął w jej obronie: „Robicie jej to samo, co Dianie”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.