Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gdzie mieszka Paweł Domagała? Żona artysty stworzyła rodzinne gniazdko
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 18.02.2019 12:23

Gdzie mieszka Paweł Domagała? Żona artysty stworzyła rodzinne gniazdko

gdzie mieszka paweł domagała
fot. instagram.com @paweldomagala

Gdzie mieszka Paweł Domagała? Decyzja aktora zaskoczyła wiele gwiazd. Chociaż nie zdecydował się na przeprowadzkę do willi albo zakup luksusowego apartamentu, mieszkania może mu pozazdrościć większość Polaków. Przeniósł się tam z całą rodziną. Żona artysty ma znanego ojca.

Nie lubi ostentacji oraz blichtru, stroni od popisywania się pieniędzmi i nie potrzebuje do szczęścia luksusów. Nad pozory i światowe życie przekłada szczęśliwe życie u boku sławnej żony i dzieci. Pozostał wierny swoim wartościom, gdy nadszedł czas na znalezienie idealnego gniazdka. Gdzie mieszka Paweł Domagała? Nie zobaczycie jego mieszkania w żadnym programie! Udało nam się jednak poznać kilka sekretów aktora. Jesteście ciekawi?

Gdzie mieszka Paweł Domagała?

Jak informuje portal pikio.pl, Paweł Domagała mieszka na stałe w Warszawie. Aktor dorastał we Wrocławiu, skąd przeniósł się do Radomia, by ostatecznie zapuścić korzenie w stolicy.

Żoną Pawła Domagały jest Zuzanna Grabowska, koleżanka po fachu i córka pary aktorów Andrzeja Grabowskiego – gwiazdy Świata według Kiepskich – i Anny Tomaszewskiej. Nic dziwnego, że z takimi rodzicami Zuzanna zdecydowała się na karierę artystki! Podobnie postąpiła jej siostra Katarzyna.

Muzyk i aktorka wzięli ślub w 2013 roku. Para ma dwie córeczki: Hannę i Barbarę. Cztery lata po zawarciu związku małżonkowie zdecydowali, że najwyższy czas przenieść się „na swoje” i kupili mieszkanie w Warszawie. Przy wybieraniu lokum zwracali baczną uwagę na to, czy będzie wystarczająco duże dla całej rodziny. Para bardzo zaangażowała się w urządzanie gniazdka. Małżonkowie mieli spędzać długie godziny w sklepach meblowych.

Niestety, na Instagramie próżno szukać fotografii z mieszkania gwiazd. Ani Paweł Domagała, ani Zuzanna Grabowska nie udostępniają zdjęć, na których można by było dojrzeć, jak urządzili lokum. Większość informacji, którymi dzielą się z fanami w mediach społecznościowych, dotyczy ich pracy zawodowej, udzielonych wywiadów czy otrzymanych ról. Nie pochwalili się także, na którą z dzielnic stolicy się zdecydowali.

Co robi Paweł Domagała?

Paweł Domagała obecnie skupia się na pracy zawodowej. W zeszłym roku jednym z największych hitów 2018 stała się jego piosenka Weź nie pytaj. Artysta przyznał, że napisał ją pod wpływem radości z faktu, że spodziewali się z Zuzanną kolejnej córeczki.

– Dowiedziałem się, że Zuzka jest w ciąży. Ta piosenka była afirmacją mojej radości. Jak sam kiedyś będziesz miał dziecko, to zrozumiesz, że partnerka sama musi ci to powiedzieć – czytamy na natemat.pl.

Obecnie Paweł Domagała przebywa w trasie koncertowej i promuje swoją ostatnią płytę. Gratulujemy sukcesu oraz narodzin najmłodszej pociechy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gdzie mieszka paweł domagała

Gdzie mieszka Paweł Domagała? Artyście nie zależy na luksusach.

gdzie mieszka paweł domagała

Paweł Domagała od 2013 roku jest mężem Zuzanny Grabowskiej, znanej aktorki.

gdzie mieszka paweł domagała

Paweł Domagała zajmuje się muzyką i aktorstwem.

gdzie mieszka paweł domagała

W 2017 roku para zdecydowała się na zakup własnego mieszkania w Warszawie.

gdzie mieszka paweł domagała

W zeszłym roku na świat przyszła druga córka pary o imieniu Barbara.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile emerytury dostanie Grzegorz Markowski? Nie ma powodów do radości?
  2. Jak obrać ananasa? 3 proste i szybkie sposoby
  3. Magda Gessler pokazała zdjęcie z młodości. Wygląda dokładnie jak Lara!
  4. Rodzice Małgorzaty Rozenek zawsze stoją za nią murem. Gwiazda ma z nimi świetny kontakt

źródła: pikio.pl, natemat.pl, pl.wikipedia.org